Naujos taisyklės pridėjimas

Norėdami sukurti naują taisyklę, bakstelėkite piktogramą +.

1.Skyriuje Kas pasirinkite Blokuoti arba Leisti, kad nurodytumėte taisyklės tipą skambučiams ir žinutėms. Pasirinkite, ar norite blokuoti gaunamus, ar išeinančius skambučius (numatytasis nustatymas yra Gaunami).

2.Skiltyje Kas pasirinkite parinktį ir nurodykite telefono numerius, kuriems bus taikoma taisyklė.

Asmuo – pasirinkite asmenį iš savo kontaktų sąrašo arba įtraukite vardą ir numerį rankiniu būdu. Vienam vardui galite priskirti daugiau telefono numerių, spustelėdami mygtuką + dalyje Telefono numeris.

GrupėESET Mobile Security bus atpažįstamos kontaktų grupės, saugomos jūsų kontaktuose (pvz., šeima, draugai ar darbo kolegos).

Visi nežinomi numeriai tai visi telefono numeriai, kurie nėra išsaugoti jūsų kontaktų sąraše. Naudodami šią parinktį užblokuosite nepageidaujamus telefono skambučius (pvz., reklaminius skambučius) arba neleisite vaikams skambinti nežinomais numeriais.

Visi žinomi numeriai yra visi telefono numeriai, kurie išsaugoti jūsų kontaktų sąraše.

Visi numeriai blokuoja visus gaunamus skambučius.

Paslėpti numeriai taikomi skambinantiesiems, kurie specialiai paslepia savo telefono numerį naudodami skambučių linijos identifikavimo apribojimo (CLIR) funkciją.

3.Skiltyje Kada pasirinkite Visada arba Pasirinktinis ir nurodykite laikotarpį bei savaitės dienas, kada bus taikoma taisyklė. Pagal numatytuosius nustatymus pasirinktas šeštadienis ir sekmadienis.

Jei reikia instrukcijų su iliustracijomis, žr. šį žinių bazės straipsnį.

note

Skambučių filtras užsienyje

Jei esate užsienyje, visus telefono numerius sąraše įveskite su tarptautiniu rinkimo kodu, tada patį telefono numerį (pvz., +1610100100).