Optimizavimas

„ESET Anti-Theft“ optimizavimas – tai išmatuojamas techninis jūsų įrenginio saugumo būsenos įvertinimas. „Anti-Theft“ apsauga patikrina sistemą ieškodama toliau nurodytų problemų.

Aptikus kiekvieną problemą prie jos galite bakstelėti Keisti parametrus ir pereiti į ekraną, kuriame galima išspręsti konkrečią problemą. Jei nenorite, kad ESET Mobile Security praneštų apie konkretų atvejį kaip apie problemą, bakstelėkite Ignoruoti šią problemą.

Vietos paslaugos išjungtos – jei norite įjungti, eikite į „Android“ parametrus > Vietos paslaugos ir pasirinkite Naudoti belaidžius tinklus

GPS palydovai nenaudojami – šį parametrą rasite „Android“ parametruose > Vieta > Režimas > Didelis tikslumas

Ekrano užraktas neįjungtas – jei norite apsaugoti įrenginį ekrano užrakto kodu, slaptažodžiu, PIN ar šablonu, eikite į „Android“ parametrus > Užrakinti ekraną> Ekrano užraktas ir pasirinkite vieną iš galimų parinkčių. Daugelyje „Android“ įrenginių siūlomos atrakinimo braukimu, judesiu, veidu, veidu ir balsu, šablonu, PIN ar slaptažodžiu parinktys. Jei kas nors bandys atrakinti jūsų įrenginį ir įves neteisingą kodą, „ESET Anti-Theft“ praneš apie įtartinus veiksmus „My Eset“ portale.

Neįjungti mobilieji duomenys – šį parametrą rasite „Android“ parametruose > Belaidis ryšys ir tinklai > Mobilieji tinklai > Duomenys.

Nėra „Google Play“ paslaugų – „ESET Anti-Theft“ teikdama komandas jūsų įrenginiui realiuoju laiku ir rodydama pranešimus naudoja „Google Play“ paslaugas. Jei šios paslaugos išjungtos arba jų įrenginyje nėra, „ESET Anti-Theft“ funkcijos, kurios valdomos per „My Eset“, bus apribotos.