ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Hoş geldi -niz

ESET LiveGuard Advanced kullanıcı kılavuzuna hoş geldiniz. Bu belgede, ESET LiveGuard Advanced ürününün nasıl kullanılacağı ve yönetileceği açıklanmaktadır. Ayrıca ESET LiveGuard Advanced ürününün diğer ESET kurumsal ürünlerine bağlantısı da açıklanmaktadır.

Ayrıca özel dikkat veya ilgi gerektiren konuları vurgulamak amacıyla tutarlı bir dizi sembolden de yararlanılmaktadır. Bu kılavuzdaki konular çeşitli bölüm ve alt bölümlere ayrılmıştır. Üst taraftaki Arama özelliğini kullanarak alakalı bilgileri bulabilirsiniz.

Online yardım yardım içeriğinin birincil kaynağıdır. Online yardımın en son sürümü, çalışan bir internet bağlantınız olduğunda otomatik olarak gösterilir.

ESET Bilgi Bankası sık sorulan soruların yanıtlarının yanı sıra çeşitli sorunlar için önerilen çözümleri içerir. ESET teknik uzmanlarınca düzenli olarak güncellenen Bilgi Bankası, çeşitli sorun türlerinin çözümü için en güçlü araçtır.
 

ESET Forumu, yardım almaları ve başkalarına yardım etmeleri için ESET kullanıcılarına sunulan kolay bir yoldur. ESET ürünlerinizle ilgili herhangi bir sorun veya soruyu yazabilirsiniz.
 

Bu kılavuzda kullanılan bilgi kutuları:


note

Notlar belirli özellikle veya alakalı bir konuya bağlantı gibi değerli bilgiler sağlayabilir.


important

Bu, dikkat etmenizi gerektirir ve atlanmamalıdır. Genellikle kritik olmayan ama önemli bilgiler verir.


warning

Bu, çok dikkat etmenizi gerektiren kritik bilgidir. Uyarılar zararlı olabilecek hatalar yapmanıza engel olmak amacıyla özellikle yerleştirilir. İleri düzeyde hassas sistem ayarlarından veya riskli bir şeyden söz ettiği için uyarı parantezi içindeki metni lütfen okuyun ve anladığınızdan emin olun.


example

Örnek, konuyla ilgili bir kullanıcı örneğini ifade eder. Örnekler daha karmaşık konuları anlatmak için kullanılır.

Kullanılan metin stilleri

Düzen

Anlam

Bold type

Kutu veya seçenek düğmeleri gibi arabirim öğelerinin adları.

Code

Kod örnekleri veya komutlar.

Hyperlink

Çapraz referans verilen konulara veya harici web konumlarına hızlı ve kolay erişim sağlar. Köprüler mavi renkle vurgulanabilir ve altı çizili olabilir.

%ProgramFiles%

Windows'da yüklenmiş olan programların depolandığı Windows sistem dizini.