ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Vítejte

Vítejte v uživatelské příručce k ESET LiveGuard Advanced. V tomto dokumentu vás seznámíme se správou a používáním ESET LiveGuard Advanced. Detailně vám rovněž představíme komunikaci mezi ESET LiveGuard Advanced a bezpečnostními produkty ESET.

Stránky nápovědy jsou pro lepší orientaci logicky uspořádány do jednotlivých kapitol a podkapitol. Související informace tak naleznete jednoduchým procházením této struktury stránek. Využít můžete rovněž vyhledávání v horší části stránky.

Online příručka je primárním zdrojem nápovědy. V případě funkčního připojení k internetu se automaticky zobrazí nejnovější verze online příručky.

V Databázi znalostí naleznete odpovědi na nejčastější dotazy stejně jako doporučené řešení mnoha situací. Články pravidelně aktualizujeme a připravujeme návody na řešení aktuálních situací.
 

ESET forum představuje jednoduchý způsob, jak ESET uživatelé mohou požádat o radu a pomoci ostatním. Můžete sem umístit váš problém nebo dotaz týkající se produktu ESET.
 

K dispozici máte možnost ohodnotit naši příručku a poskytnout nám zpětnou vazbu na konkrétní kapitolu. Zpětná vazbu poskytnete kliknutím na možnost Byla pro vás tato informace užitečná?

 

Informační boxíky použité v této příručce:


note

Poznámka poskytuje cenné informace k dané funkci nebo odkaz na související kapitoly.


important

Tato akce vyžaduje vaši pozornost a neměli byste ji ignorovat. Obvykle obsahuje nekritické, ale však důležité informace.


warning

Kritická informace, které byste měli věnovat pozornost. Upozornění jsou umístěna tak, aby vás včas varovala a zároveň vám pomohla vyvarovat se chybám, které by mohly mít negativní následky. Prosím, důkladně si přečtěte text ohraničený tímto označením, protože se týká velmi citlivých systémových nastavení nebo upozorňuje na možná rizika.


example

Praktický příklad použití. Příklady používáme pro vysvětlení složitějších témat.

Používané styly textu

Konvence

Význam

Bold type

Názvy položek uživatelského rozhraní jako dialogová okna a tlačítka.

Code

Příklady kódů nebo příkazů.

Hyperlink

Poskytuje rychlý přístup do odkazovaných kapitol nebo externích zdrojů. Hypertextové odkazy jsou zvýrazněny modře, mohou být podtržené.

%ProgramFiles%

Systémová složka operačního systému Windows, do které se standardně instalují programy a další součásti systému.