Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Загальний опис

Програма ESET Log Collector призначена для збору певних даних, наприклад інформації про конфігурацію й журналів, на окремому комп’ютері для полегшення вирішення проблем, з якими користувач звертається до служби технічної підтримки. Щоб указати інформацію для збору, можна скористатися доступним списком артефактів (або вибрати профіль колекції), указати максимальний вік записів журналів для збирання, формат зібраних журналів ESET, а також ім’я вихідного ZIP-файлу, що містить усі зібрані файли й дані. Якщо скористатись інструментом ESET Log Collector на комп’ютері, на якому не інстальовано жоден продукт ESET для захисту безпеки, можна зібрати лише журнали подій Windows і дампи запущених процесів.


note

ESET Log Collector Має такі ж самі системні вимоги, як і продукт захисту ESET. ESET Log Collector виконується у всіх версіях Microsoft Windows.

Інструмент ESET Log Collector збирає вибрану інформацію про систему автоматично, щоб прискорити вирішення проблем. У разі звернення до служби технічної підтримки ESET вас можуть попросити надати журнали з вашого комп’ютера. За допомогою ESET Log Collector ви зможете легко зібрати потрібні відомості.

ESET Log Collector містить усі мови в одному виконуваному файлі. Це дає змогу за необхідності перемикати мову безпосередньо під час запуску, а не завантажувати для цього потрібну локалізовану версію. Використовувана мова визначається автоматично, або її можна вибрати самостійно. Є два способи самостійно визначити мову:

1.Скористайтеся перемикачем командного рядка /lang:<language_code>

2.Перейменуйте файл на ESETLogCollector_<language_code>.exe

Доступні значення кодів мови: ARE, BGR, CSY, DAN, DEU, ELL, ENU, ESL, ESN, ETI, FIN, FRA, FRC, HUN, CHS, CHT, ITA, JPN, KKZ, KOR, LTH, NLD, NOR, PLK, PTB, ROM, RUS, SKY, SLV, SVE, THA, TRK, UKR


note

Інструмент ESET Log Collector розповсюджується як 32-розрядна програма. Щоб забезпечити її належне функціонування на комп’ютері під керуванням 64-розрядної ОС, пакет програми містить 64-розрядний виконуваний файл ESET Log Collector, вбудований як ресурс, що видобувається в тимчасовий каталог і виконується після виявлення 64-розрядної системи.

Інструмент ESET Log Collector можна використовувати у двох режимах, наведених нижче.

Графічний інтерфейс користувача

Інтерфейс командного рядка (з версії 1.8). Якщо жодного параметра командного рядка не вказано, інструмент ESET Log Collector запускатиметься в режимі графічного інтерфейсу.

Журнали продукту ESET збираються як оригінальні двійкові файли або відфільтровані двійкові файли (варіант за замовчуванням), коли програма ESET Log Collector працює в режимі графічного інтерфейсу. У разі експорту відфільтрованого двійкового файлу можна вибрати максимальний вік записів. Максимальна кількість експортованих записів – 1 млн на файл журналу.


note

Ще одна функція ESET Log Collector — перетворення створених двійкових файлів журналів ESET (.dat) на файл у форматі XML або текстовий файл. Проте скористатися цією функцією можна лише за допомогою інтерфейсу командного рядка ESET Log Collector.