ESETi veebiabi

Otsing Eesti
Valige teema

Sissejuhatus

Rakendus ESET Log Collector kogub kliendi arvutist konkreetseid andmeid, näiteks konfiguratsiooni ja logisid, et aidata tugijuhtumit lahendada. Saate määrata, millist teavet eelmääratud artefaktide loendist koguda (või valides kogumisprofiili), kogutud logikirjete maksimaalse vanuse, kogutud ESET-i logide vormingu ja väljundfaili ZIP nime, mis sisaldab kõiki kogutud faile ning teavet. Kui käivitate rakenduse ESET Log Collector arvutis, millele pole ESET-i turbetoodet installitud, saab koguda ainult Windowsi sündmuselogisid ja töötavate protsesside tõmmiseid.


note

ESET Log Collector-l on samad süsteeminõuded nagu teie ESET-i turbetootel. ESET Log Collector töötab Microsoft Windowsi operatsioonisüsteemi mis tahes versiooniga.

ESET Log Collector kogub valitud teavet teie süsteemist automaatselt, et aidata probleeme kiiremini lahendada. Kui teil on ESET-i tehnilise toe juhtum avatud, võidakse teilt küsida arvuti logisid. ESET Log Collector muudab vajaliku teabe kogumise hõlpsamaks.

ESET Log Collector sisaldab kõiki keeli ühes täitmisfailis. Saate käivitamise ajal keelt vahetada ilma õiget lokaliseeritud versiooni alla laadimata. Kasutatav keel tuvastatakse automaatselt või selle saab valida selgesõnaliselt. Keele selgesõnaliselt määramiseks on kaks viisi.

1.Kasutage käsureavõtit  /lang:<language_code>

2.Nimetage fail ümber, pannes sellele nimeks ESETLogCollector_<language_code>.exe

Saadaolevad keelekoodide väärtused: ARE, BGR, CSY, DAN, DEU, ELL, ENU, ESL, ESN, ETI, FIN, FRA, FRC, HUN, CHS, CHT, ITA, JPN, KKZ, KOR, LTH, NLD, NOR, PLK, PTB, ROM, RUS, SKY, SLV, SVE, THA, TRK, UKR


note

ESET Log Collector-d levitatakse 32-bitise rakendus. Selle täieliku toimimise tagamiseks 64-bitisel süsteemil sisaldab see ressursina manustatud 64-bitist ESET Log Collector täitmisfaili, mis ekstraktitakse ajutisse kataloogi ja käivitatakse 64-bitise süsteemi tuvastamisel.

ESET Log Collector-d saab kasutada kahes režiimis.

Graafiline kasutajaliides (GUI)

Käsurea liides (CLI) (alates versioonist 1.8) – kui käsurea parameetreid pole määratud, käivitub ESET Log Collector GUI režiimis

ESET-i tootelogisid kogutakse algsete või filtreeritud kahendfailidena (vaikeväärtus on filtreeritud kahendfailid), kui rakendust ESET Log Collector kasutatakse GUI abil. Filtreeritud kahendekspordi puhul saate valida eksporditud kirjete maksimaalse vanuse. Maksimaalne eksporditav kirjete arv on 1 miljon logifaili kohta.


note

Veel üks rakenduse ESET Log Collector funktsioon on kogutud ESET-i kahendlogifailide (.dat) teisendamine XML-i või tekstifaili vormingusse. Kuid saate kogutud ESET-i kahendlogifaili teisendada ainult ESET Log Collectorkäsurea liidese (CLI) abil.