ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Aktivace Anti-Theft

Osobní zařízení jsou neustále vystavena riziku ztráty nebo krádeže během našich každodenních cest z domova do práce nebo na jiná veřejná místa. Anti-Theft je funkce, která rozšiřuje zabezpečení uživatele v případě ztráty nebo krádeže zařízení. Anti-Theft umožňuje sledovat používání zařízení a dohledat ztracené zařízení pomocí lokalizace podle IP adresy ve ESET HOME, čímž vám pomůže získat zařízení zpět a ochránit osobní údaje.

Pomocí moderních technologií, jako je vyhledávání zařízení podle IP adresy, vzdálená aktivace webové kamery nebo uzamknutí uživatelských účtů, Anti-Theft ochrání data uložená ve vašem počítači či jiném zařízení v případě jeho ztráty nebo odcizení a zároveň vám pomůže zjistit jeho polohu. Stejně tak následně na ESET HOME můžete sledovat aktivity na vašem počítači nebo mobilním zařízení pohodlně prostřednictvím internetového prohlížeče nebo mobilní aplikace.

Více informací týkající se technologie Anti-Theft naleznete v online příručce k portálu ESET HOME.


important

Anti-Theft nemusí správně fungovat u počítačů připojených do domény kvůli omezením ve správě uživatelských účtů.

Pro zapnutí technologie Anti-Theft a ochranu dat uložených v zařízení v případě jeho ztráty nebo odcizení si vyberte jeden z níže uvedených postupů:

V hlavním okně programu v části Přehled klikněte na NASTAVIT vedle položky Anti-Theft.

Pokud se v hlavním okně programu zobrazuje sdělení "Anti-Theft je dostupný", klikněte na záložce Přehled na možnost Zapnout Anti-Theft.

V hlavním okně programu přejděte na záložku Nastavení > Bezpečnostní nástroje. Přepínačem aktivujte MODULE_INACTIVE Anti-Theft a postupujte podle pokynů na obrazovce.


important

Pokud není vaše zařízení připojeno k účtu ESET HOME:

1.Pro zapnutí funkce Anti-Theft sePřihlaste ke svému účtu ESET HOME.

2.Zadejte název zařízení.


note

Anti-Theft nepodporuje Microsoft Windows Home Server.

Po zapnutí funkce Anti-Theft si nastavte způsob zabezpečení svého zařízení v hlavním okně programu > Nastavení > Bezpečnostní nástroje > Anti-Theft.