ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Lisans aşırı kullanım nedeniyle etkinleştirilemedi

Sorun

Lisansınız aşırı kullanılmış ya da kötüye kullanılmış olabilir

Lisans aşırı kullanım nedeniyle etkinleştirilemedi

Çözüm

Bu lisans, izin verilenden daha çok cihaz tarafından kullanılıyor. Yazılım korsanlığı veya sahteciliğine maruz kalmış olabilirsiniz. Lisans başka bir ESET ürününü etkinleştirmek için kullanılamaz. Lisansı yönetme izniniz varsa veya yasal bir kaynaktan satın aldıysanız bu sorunu doğrudan ESET HOME hesabınızdan çözebilirsiniz. Henüz hesabınız yoksa bir hesap oluşturun.

Lisans sahibiyseniz ve e-posta adresinizi girmeniz istenmemişse:

1.ESET lisansınızı yönetmek için bir web tarayıcısını açıp https://home.eset.com sayfasına gidin. Cihaz lisanslarını devre dışı bırakmak için ESET License Manager aracına erişin. Daha fazla bilgi için Lisans aşırı kullanıldığında ne olur? bölümüne bakın.

2.Korsan saldırısına uğramış bir ESET lisansını tespit edip bildirmek için talimatları uygulamak amacıyla Korsan saldırıya uğramış ESET lisanslarını tespit etme ve bildirme makalemizi ziyaret edin.

3.Emin değilseniz Geri tuşunu tıklayıp ESET Teknik Destek ekibine e-posta gönderin.

Lisans sahibi değilseniz bu lisansın sahibiyle, lisansın aşırı kullanımından dolayı ESET ürününü etkinleştiremediğinizi bildirmek üzere iletişime geçin. Lisans sahibi sorunu ESET HOME portalında çözebilir.

E-posta adresinizi girmeniz istenirse (yalnızca birkaç kez istenir), ESET Internet Security ürününüzü satın almak veya etkinleştirmek için kullandığınız e-posta adresini girin.