ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Ücretsiz ESET Lisans anahtarı

ESET Internet Security için tam lisans ücretsiz değildir.

ESET lisans anahtarı, ESET Internet Security ürününün Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi gereğince yasal olarak kullanılmasını sağlamak için ESET tarafından sağlanan, harf ve rakamlardan oluşan ve kısa çizgiyle ayrılan benzersiz bir dizidir. Her Son Kullanıcı, Lisans anahtarını ESET tarafından verilen lisans sayısına göre ESET Internet Security ürününü kullanma hakkının kapsamıyla sınırlı olacak şekilde kullanabilecektir. Lisans anahtarı gizli kabul edilir ve paylaşılamaz, ancak lisans altındaki cihaz lisanslarını ESET HOME portalını kullanarak paylaşabilirsiniz.

İnternette size "ücretsiz" ESET lisans anahtarları sağlayabilecek kaynaklar vardır, ancak şunları unutmayın:

Bir "Ücretsiz ESET lisansı" reklamını tıklamak, bilgisayarınızı veya cihazınızı tehlikeye düşürebilir ve zararlı yazılımların saldırısına uğramanıza neden olabilir. Zararlı yazılım resmi olmayan sosyal medya içeriklerinde (ör. videolarda), ziyaretlerinize vs. bağlı olarak para kazanmak için reklam gösteren web sitelerinde gizlenebilir. Bunlar genellikle tuzaktır.

ESET, korsan lisanları devre dışı bırakabilir ve bırakır.

Korsan bir lisans anahtarına sahip olmak, ESET Internet Security ürününü yüklemek için kabul etmeniz gereken Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi'ne uygun değildir.

ESET lisanslarını yalnızca www.eset.com, ESET dağıtıcıları veya bayileri gibi resmi kanallardan satın alın (eBay gibi resmi olmayan üçüncü taraf web sitelerinden lisans satın almayın veya üçüncü taraflara ait ortak lisansları kullanmayın).

ESET Internet Security ürünü ücretsiz olarak indirilir, ancak yükleme sırasında etkinleştirme işlemi, geçerli bir ESET lisans anahtarı gerektirir (ürünü indirip yükleyebilirsiniz, ancak etkinleştirmeden kullanamazsınız)

Lisansınızı internette veya sosyal medyada paylaşmayın (yayılabilir).

Korsan bir ESET lisansını tespit edip bildirmek için talimatları uygulamak amacıyla Bilgi Bankası makalemizi ziyaret edin.


Bir ESET güvenlik ürününü alma konusunda kararsızsanız karar vermek için deneme sürümünü kullanabilirsiniz:

1.ESET Internet Security ürününü ücretsiz deneme lisansıyla etkinleştirme

2.ESET Beta Programına katılım

3.Android mobil cihaz kullanıyorsanız ESET Mobile Security uygulamasını yükleyin, bu "freemium" (ücretsiz premium) bir uygulamadır.

Lisansınız için indirim kazanmak veya lisans süresini uzatmak için ESET ürününüzü yenileyin.