Pomoc online ESET

Wyszukaj Polski
Wybierz temat

Aktywacja nie powiodła się z powodu nadużycia licencji

Problem

Twoja licencja może być nadużywana lub nieprawidłowo wykorzystywana

Aktywacja nie powiodła się z powodu nadużycia licencji

Rozwiązanie

Istnieje więcej urządzeń korzystających z licencji, niż pozwala na to Twoja licencja. Możesz być ofiarą piractwa komputerowego lub podrabiania. Tej licencji nie można używać do aktywacji innych produktów firmy ESET. Możesz od razu rozwiązać ten problem, jeśli masz uprawnienia do zarządzania licencją na koncie ESET HOME lub jeśli licencję kupiono z legalnego źródła. Jeśli nie masz konta, utwórz je.

Jeśli jesteś właścicielem licencji i system nie wyświetlił monitu o podanie adresu e-mail:

1.Aby zarządzać licencją ESET, otwórz przeglądarkę internetową i przejdź do strony https://home.eset.com. Przejdź do obszaru ESET License Manager, a następnie usuń lub dezaktywuj stanowiska. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Co zrobić w przypadku nadużycia licencji.

2.Instrukcje dotyczące rozpoznawania i zgłaszania pirackiej licencji na produkt ESET zawiera nasz artykuł.

3.W przypadku wątpliwości należy kliknąć Wstecz i napisać wiadomość e-mail do działu pomocy technicznej firmy ESET.

Jeśli nie jesteś właścicielem licencji, skontaktuj się z właścicielem licencji i poinformuj go o tym, że nie możesz aktywować produktu ESET ze względu na użycie licencji na zbyt wielu urządzeniach. Właściciel może rozwiązać ten problem z poziomu portalu ESET HOME.

Jeśli zostanie wyświetlony monit o potwierdzenie adresu e-mail (ma to miejsce w nielicznych przypadkach), podaj adres e-mail, który został użyty do zakupu lub aktywowania programu ESET Internet Security.