Pomoc online ESET

Wyszukaj Polski
Wybierz temat

Przesyłanie danych konfiguracji systemu

Aby zapewnić użytkownikom pomoc w jak najszybszy i jak najprecyzyjniejszy sposób, firma ESET wymaga podania informacji dotyczących konfiguracji programu ESET Internet Security, szczegółowych informacji dotyczących systemu oraz uruchomionych procesów (plik dziennika programu ESET SysInspector) oraz danych rejestru. Te dane zostaną wykorzystane przez firmę ESET wyłącznie w celu zapewnienia klientowi pomocy technicznej.

Po przesłaniu formularza internetowego do firmy ESET zostaną przesłane także dane konfiguracyjne systemu. Aby zapamiętać tę czynność w ramach tego procesu, zaznacz opcję Zawsze przesyłaj te informacje. Wraz z formularzem internetowym bez wysyłania żadnych danych kliknij Nie przesyłaj danych i kontynuuj.

Przesyłanie danych konfiguracyjnych systemu można skonfigurować w obszarze Ustawienia zaawansowane > Narzędzia > Diagnostyka > Pomoc techniczna.


note

Jeśli zdecydowałeś się przesłać dane konfiguracyjne systemu, konieczne jest wypełnienie i przesłanie formularza internetowego. W przeciwnym razie bilet nie zostanie utworzony, a dane konfiguracyjne systemu zostaną utracone. Jeśli nie można przesłać danych konfiguracyjnych systemu, wypełnij formularz internetowy i poczekaj na instrukcje od działu pomocy technicznej.