ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Neúspěšná aktivace z důvodu nadužívání licence

Problém

Vaše licence může být nadužívána nebo je zneužitá

Neúspěšná aktivace z důvodu nadužívání licence

Řešení

Tato licence je používána na více zařízeních, než je povoleno. Pravděpodobně jste se stali obětí softwarového pirátství nebo padělání. Licenci nelze použít k aktivaci žádného dalšího produktu ESET. Tento problém můžete vyřešit přímo, pokud jste oprávněni ke správě licence prostřednictvím svého ESET HOME účtu nebo jste si licenci zakoupili z legitimního zdroje. Pokud ještě nemáte účet, vytvořte si jej.

Pokud jste vlastníky licence a nebyli jste požádáni o e-mailovou adresu:

1.Ke správě své licence ESET si otevřete ve webový prohlížeč a přejděte na adresu https://home.eset.com. Přejděte do sekce ESET License Manager, kde odstraňte již nepoužívaná zařízení, případně licenci deaktivujte na zařízeních, na kterých ji nechcete používat. Pro více informací si přečtěte článek Co dělat v případě, kdy je licence nadužívána?

2.Jak rozpoznat pirátskou licenci ESET a jak ji nahlásit, se dozvíte v článku Databáze znalostí.

3.Pokud si nejste jisti, klikněte na tlačítko Zpět a použijte odkaz Technická podpora společnosti ESET.

Pokud nejste její vlastník, kontaktujte vlastníka s informací, že produkt ESET nelze aktivovat licencí z důvodu jejího nadužívání. Vlastník může vyřešit problém na portále ESET HOME.

Pokud jste požádáni o potvrzení e-mailové adresy (pouze v některých případech), zadejte tu, kterou jste použili při nákupu a aktivaci ESET Internet Security.