ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Odeslat konfiguraci systému

Aby mohli specialisté technické podpory rychle a relevantně reagovat na dotazy zákazníků, vyžadují zaslání konfigurace produktu ESET Internet Security, detailních informací o systému včetně spuštěných procesů a záznamů v registru – tedy protokolu z nástroje ESET SysInspector. Společnost ESET použije tyto údaje pouze pro poskytnutí technické pomoci zákazníkovi.

Po odeslání webového formuláře *** se do společnosti ESET odešlou informace o konfiguraci vašeho systému. Mějte na paměti, že specialisté technické podpory vás v tomto případě mohou následně požádat o dodatečné zaslání těchto dat. Odeslání webového formuláře bez jakýchkoli dat, proveďte kliknutím na Neodesílat data a pokračujte.

Odesílání údajů o konfiguraci systému můžete nastavit v Rozšířených nastaveních > Nástroje > Diagnostika > Technická podpora.


note

Pokud jste se rozhodli odeslat údaje o konfiguraci systému, je nutné vyplnit a odeslat webový formulář. V opačném případě nebude tiket vytvořen a údaje o konfiguraci systému se ztratí. Pokud údaje o konfiguraci systému nelze odeslat, vyplňte webový formulář a vyčkejte na pokyny technické podpory.