ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Oznámení v prohlížeči

Zabezpečený prohlížeč vás o své stavu informujte prostřednictvím oznámení zobrazovaných v prohlížeči a barevným rámečkem kolem jeho okna.

Oznámení v prohlížeči se zobrazuje v záložce na pravé straně okna prohlížeče.

BPP_BADGE

Oznámení v prohlížeči si rozbalíte kliknutím na ikonu ESET ICON_BPP_LOGO. Kliknutím na oznámení jej minimalizujete. Chcete-li oznámení a zelený rámeček prohlížeče skrýt, klikněte na ikonu ICON_BPP_CLOSE (zavřít).


note

Zrušit lze pouze informativní oznámení a zelený rámeček prohlížeče.

Oznámení v prohlížeči

Typ oznámení

Stav

Informativní oznámení a zelený rámeček prohlížeče

Je zajištěna maximální ochrana a oznámení v prohlížeči je ve výchozím nastavení minimalizované. Rozbalte oznámení v prohlížeči a po kliknutí na Nastavení otevřete Bezpečnostní nástroje.

Upozornění a oranžový rámeček prohlížeče

Zabezpečený prohlížeč vyžaduje vaši pozornost pro nekritické problémy. Pro zobrazení souvisejících informací nebo řešení postupujte podle kroků uvedených v oznámení v prohlížeči.

Bezpečnostní upozornění a červený rámeček prohlížeče

Ochrana bankovnictví a online plateb nezajišťuje ochranu prohlížeče. Pro zajištění ochrany restartujte prohlížeč. Pro kontrolu konfliktů se soubory načtenými v prohlížeči si otevřete Protokoly > Ochrana bankovnictví a online plateb a zajistěte, aby při dalším spuštění prohlížeče nebyly zaznamenané soubory načtené. Pokud problémy přetrvávají, pro vyřešení konfliktu se soubory načtenými prohlížečem kontaktujte technickou podporu společnosti ESET podle pokynů uvedených v naší Databázi znalostí.