ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Jak obnovit přístup do rozšířeného nastavení?

Pokud chcete přejít do chráněného zobrazení Rozšířených nastavení, zobrazí se okno pro zadání hesla. Pokud heslo zapomenete nebo ztratíte, klikněte na Obnovit heslo. Následně zadejte e-mailovou adresu, kterou jste uvedli při nákupu/registraci licence. Na tuto adresu vám zašleme ověřovací kód. Daný kód zadejte do zobrazeného dialogového pole a nastavte si nové heslo. Ověřovací kód je platný 7 dní.

Obnovit heslo pomocí účtu ESET HOME – tuto možnost využijte v případě, kdy máte licenci, kterou jste aktivovali produkt ESET, přidanou v portálu ESET HOME. Zadejte e-mailovou adresu, kterou se k účtu ESET HOME přihlašujete.

V případě, že si nepamatujete e-mailovou adresu nebo máte potíže s obnovou hesla, klikněte na možnost Kontaktovat Technickou podporu. Následně budete přesměrováni na webový formulář pro kontaktování technické podpory.

Vygenerovat kód pro technickou podporu – pomocí této možnosti vygenerujete kód pro specialistům technické podpory. Následně vyberte možnost Mám ověřovací kód a do zobrazeného dialogového pole zadejte kód, který jste obdrželi od specialistů technické podpory, a nastavte si nové heslo. Daný kód zadejte do zobrazeného dialogového pole a nastavte si nové heslo. Ověřovací kód je platný 7 dní.

Více informací naleznete v článku ESET databáze znalostí Obnovení hesla chránícího přístup do nastavení v domácích produktech pro Windows (článek nemusí být dostupný ve všech jazycích).