ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Aktivace Anti-Theft

Při každodenních cestách domů, do práce a na jiná veřejná místa je vaše zařízení vystaveno riziku krádeže nebo ztráty. Pokud zařízení ztratíte nebo vám bude odcizeno, Anti-Theft umožní vzdálené sledování aktivity a lokalizaci polohy zařízení pomocí IP adresy. Prostřednictvím portálu ESET HOME budete moci sledovat aktivitu na svém počítači nebo mobilním zařízení.

Pomocí moderních technologií, jako je vyhledávání zařízení podle IP adresy, vzdálená aktivace webové kamery nebo uzamknutí uživatelských účtů, Anti-Theft ochrání data uložená ve vašem počítači či jiném zařízení v případě jeho ztráty nebo odcizení a zároveň vám pomůže zjistit jeho polohu. Stejně tak následně na ESET HOME můžete sledovat aktivity na vašem počítači nebo mobilním zařízení pohodlně prostřednictvím internetového prohlížeče nebo mobilní aplikace.

Více informací týkající se technologie Anti-Theft naleznete v online příručce k portálu ESET HOME.


important

Anti-Theft nemusí správně fungovat u počítačů připojených do domény kvůli omezením ve správě uživatelských účtů.

Pro zapnutí technologie Anti-Theft a ochranu dat uložených v zařízení v případě jeho ztráty nebo odcizení si vyberte jeden z níže uvedených postupů:

Po instalaci produktu přejděte do Nastavení dalších ESET bezpečnostních nástrojů a klikněte na Zapnout v řádku Anti-Theft.

Pokud se v hlavním okně programu zobrazuje sdělení "Anti-Theft je dostupný", klikněte na záložce Přehled na možnost Zapnout Anti-Theft.

V hlavním okně programu přejděte na záložku Nástroje a vyberte možnost Anti-Theft.

V hlavním okně programu přejděte na záložku Nastavení > Bezpečnostní nástroje. Klikněte na přepínač MODULE_INACTIVE u možnosti Anti-Theft a postupujte dle pokynů na obrazovce.


important

Pokud není vaše zařízení připojeno k účtu ESET HOME:

1.Pro zapnutí funkce Anti-Theft sePřihlaste ke svému účtu ESET HOME.

2.Zadejte název zařízení.


note

Anti-Theft nepodporuje Microsoft Windows Home Server.

Po zapnutí funkce Anti-Theft optimalizujte zabezpečení vašeho zařízení v hlavním okně programu > Nástroje > Anti-Theft.