Otseinstaller

Kui olete alla laadinud otsepaigaldaja paigalduspaketialla laadinud, topeltklõpsake installifailil ja järgige installiaknas kuvatavaid sammsammulisi installisuuniseid.


important

Seda tüüpi installi jaoks peate olema ühendatud Internetiga.

INSTALLATION_LIVE

1.Valige rippmenüüst sobiv keel ja klõpsake nuppu Jätka.


note

Kui installite varasema, parooliga kaitstud sätetega versiooni peale uuema versiooni, sisestage oma parool. Te saate sätete paroole konfigureerida jaotises Juurdepääsu häälestus.

2.Valige järgmiste funktsioonide eelistus, lugege Lõppkasutaja litsentsilepingut ja Privaatsuspoliitikat ja Jätka või valige kõigi funktsioonide lubamiseks Luba kõik ja jätka.

ESET LiveGrid®-i tagasisidesüsteem

Võimalikud soovimatud rakendused

Kliendirahulolu tõstmise programm


note

Kui valite Jätka või Luba kõik ja jätka, nõustute lõppkasutaja litsentsilepinguga ja tunnustate privaatsuspoliitikat.

3.Seadme turbe aktiveerimiseks, haldamiseks ja vaatamiseks ESET HOME-i ühendage seade ESET HOME-i kontoga. Klõpsake nuppu Jäta sisselogimine vahele, et jätkata ESET HOME-iga ühendust loomata. Saate oma seadme ESET HOME-i kontoga hiljem ühendada.

4.Kui jätkate ilma ESET HOME-iga ühenduse loomiseta, valige aktiveerimissuvand. Kui teil on varasem versioon ja te installite selle peale uuema, sisestatakse teie litsentsivõti automaatselt.

5.Paigaldusviisard teeb teie litsentsi põhjal kindlaks, milline ESET-i toode on installitud. Valitakse alati selline versioon, millel on kõige rohkem turbefunktsioone. Klõpsake nuppu Vaheta toodet, kui soovite installida teise ESET-i toote versiooni. Installiprotsessi käivitamiseks klõpsake nuppu Jätka. Sellega võib mõni hetk aega minna.


note

Kui varem desinstallitud ESET-i toodetest on järele jäänud mõned failid või kaustad, küsitakse teilt luba nende eemaldamiseks. Jätkamiseks klõpsake nuppu Installi.

6.Klõpsake nuppu Valmis, et installiaknast väljuda.

MONITOR_RED Installimise tõrkeotsija.


note

Pärast toote installimist ja aktiveerimist hakatakse mooduleid alla laadima. Kaitse alles käivitub ja mõned funktsioonid ei pruugi täielikult toimida, kui allalaadimine pole lõpule jõudnud.