Logige oma ESET HOME kontole sisse

Funktsiooni Anti-Theft lubamiseks/keelamiseks ja seadme asukohale ning ESET HOME-i teabele juurdepääsemiseks logige sisse ESET HOME-i kontole.

PANEL_ANTITHEFT_SIGNIN

ESET HOME-i kontole sisselogimiseks on saadaval mitu meetodit.

Kasutage oma ESET HOME-i meiliaadressi ja parooli: tippige meiliaadress ja parool, mida kasutasite ESET HOME-i konto loomiseks, ning klõpsake nuppu Logi sisse.

Kasutage oma Google’i kontot / AppleID-d: klõpsake valikut Jätka teenusega Google või Jätka teenusega Apple ning logige vastavale kontole sisse. Pärast sisselogimist suunatakse teid edasi ESET HOME-i kinnituslehele. Jätkamiseks naaske ESET-i tooteaknasse. Lisateavet Google’i kontoga / AppleID-ga sisselogimise kohta vt ESET HOME-i veebispikrist.

Skannige QR-kood: QR-koodi kuvamiseks klõpsake valikut Skanni QR-kood. Avage ESET HOME-i mobiilirakendus ja skannige QR-kood või suunake oma seadme kaamera QR-koodile. Lisateavet vt ESET HOME-i veebispikrist.

MONITOR_RED Sisselogimine nurjus – levinud tõrked.


note

Kui teil pole ESET HOME-i kontot, klõpsake registreerimiseks nuppu Loo konto või vaadake juhiseid ESET HOME-i veebispikrist.

Kui unustasite parooli, klõpsake suvandit Unustasin parooli ja järgige ekraanil olevaid juhiseid või vaadake juhiseid ESET HOME-i veebispikrist.


note

Anti-Theft ei toeta Microsoft Windows Home Serverit.