Sisselogimine nurjus – levinud tõrked

Me ei leidnud kontot, mis vastab sisestatud meiliaadressile

Sisestatud meiliaadress ei ühti ühegi ESET HOME kontoga. Klõpsake nuppu Tagasi ja sisestage õige meiliaadress ja parool.

Sisselogimiseks peate looma ESET HOME-i konto. Kui teil pole ESET HOME-i kontot, klõpsake nuppu Tagasi > Loo konto või vt jaotist Uue ESET HOME-i konto loomine.

Kasutajanimi ja parool ei ühti

Sisestatud parool ei vasta sisestatud meiliaadressile. Klõpsake nuppu Tagasi, sisestage õige parool ja veenduge, et sisestatud meiliaadress on õige. Kui te ei saa ikka veel sisse logida, klõpsake parooli lähtestamiseks nuppu Tagasi > Unustasin parooli ja järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid või vaadake jaotistUnustasin oma ESET HOME-i parooli.

Valitud sisselogimissuvand ei ühti teie kontoga

Teie konto on lingitud teie sotsiaalmeediakontoga. ESET HOME-i sisselogimiseks klõpsake suvandit Jätka teenusega Google või Jätka teenusega Apple ning logige vastavale kontole sisse. Pärast sisselogimist suunatakse teid edasi ESET HOME-i kinnituslehele. Saate oma sotsiaalmeediakonto ESET HOME-i kontost lahti ühendada ESET HOME-i portaalis.

Vale parool

See tõrge võib ilmneda juhul, kui teie ESET Internet Security on juba ühendatud ESET HOME-iga ja teete muudatusi, mis nõuavad sisselogimist (nt Anti-Thefti keelamine) ja sisestatud parool ei vasta teie kontole. Valige Tagasi ja sisestage õige parool. Kui te ei saa ikka veel sisse logida, klõpsake parooli lähtestamiseks nuppu Tagasi > Unustasin parooli ja järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid või vaadake jaotistUnustasin oma ESET HOME-i parooli.