Aktiveerimine nurjus ülekasutatud litsentsi tõttu

Probleem:

Teie litsents võib olla ülekasutatud või kuritarvitatud

Aktiveerimine nurjus ülekasutatud litsentsi tõttu

Lahendus

Seda litsentsi kasutab rohkem seadmeid, kui see lubab. Võite olla sattunud tarkvarapiraatluse või võltsimise ohvriks. Seda litsentsi ei saa kasutada muu ESET-i toote aktiveerimiseks. Saate selle probleemi kohe lahendada, kui teil on lubatud litsentsi hallata oma myESET-i kontol või ostsite litsentsi seadusliku allika kaudu. Kui teil pole veel kontot, siis looge see.

Kui olete litsentsi omanik ja teil ei palutud oma meiliaadressi sisestada.

1.ESET-i litsentsi haldamiseks avage veebibrauser ja minge aadressile https://home.eset.com. Avage ESET License Manager ja eemaldage või inaktiveerige istmed. Lisateavet leiate jaotisest Mida teha ülekasutatud litsentsi korral?.

2.ESET-i piraatlitsentsi tuvastamise ja sellest teatamise juhised on toodud meie artiklis ESET-i piraatlitsentside tuvastamine ja sellest teatamine.

3.Kui te pole kindel, klõpsake Tagasi ja saatke meil ESET-i tehnilisele toele.

Kui te pole litsentsi omanik, võtke ühendust selle litsentsi omanikuga ja teavitage teda, et te ei saa ESET-i toodet ülekasutatud litsentsi tõttu aktiveerida. Omanik saab probleemi lahendada ESET HOME-i portaalis.

Kui teil palutakse oma meiliaadress kinnitada (ainult eraldi juhul), sisestage meiliaadress, mida algselt kasutasite toote ESET Internet Security ostmiseks või aktiveerimiseks.