Kuidas luua ajastis uus toiming?

Uue toimingu loomiseks funktsiooniga Tööriistad > Rohkem tööriistu > Ajasti klõpsake käsul Lisa või paremklõpsake ja valige kontekstimenüüst käsk Lisa. Valida on viit tüüpi ajastatud toiminguid:

Käivita välisrakendus– ajastab välisrakenduse käivitamise.

Logi hooldamine– logifailid sisaldavad ka kustutatud kirjete jäänukeid. See toiming optimeerib logifailide kirjeid korrapäraselt tõhusaks tööks.

Süsteemi käivitusfailide kontroll– kontrollib faile, millel lubatakse käivituda süsteemi käivitumisel või sisselogimisel.

Tee arvuti oleku hetktõmmis– loob programmis ESET SysInspector arvuti hetktõmmise – kogub üksikasjalikku teavet süsteemi komponentide kohta (nt draiverid ja rakendused) ja hindab iga komponendi riskitaset.

Arvuti kontroll nõudmisel– kontrollib arvuti faile ja kaustu.

Uuenda– kavandab moodulite uuendamiseks uuendamise toimingu.

Kuna üks kõige sagedamini kasutatavaid ajastatud toiminguid on Uuendamine, selgitame allpool lähemalt uue uuendustoimingu lisamist.

Valige rippmenüüs Ajastatud toiming suvand Uuendamine. Sisestage toimingu nimi väljale Toimingu nimi ja klõpsake nuppu Edasi. Valige toimingu sagedus. Saadaval on järgmised valikud. Üks kord, Korduvalt, Iga päev, Iga nädal ja Sündmuse käivitatud. Valige suvand Ära käivita toimingut, kui arvuti töötab akutoitel, et säästa süsteemiressursse, kui sülearvuti töötab akutoitel. Toiming käivitatakse kindlal kuupäeval ja kellaajal, mis on märgitud väljadele Toimingu käivitamine. Järgmiseks määratlege, mida teha, kui toimingut ei saa ettenähtud aja jooksul teha või lõpule viia. Saadaval on järgmised suvandid.

Järgmisel ajastatud korral

Esimesel võimalusel

Kohe, kui viimasest käivitamisest möödunud aeg ületab määratud väärtuse (intervalli saab määrata kerimisboksi Toimingu intervall (tundides) abil)

Järgmise toiminguga kuvatakse kokkuvõtteaken, milles on teave praeguse ajastatud toimingu kohta. Kui olete muudatuste tegemise lõpetanud, klõpsake nuppu Lõpeta.

Avaneb dialoogiaken, mis võimaldab valida ajastatud toimingu puhul kasutatavad profiilid. Siin saate määrata esmase ja teisese profiili. Teisest profiili kasutatakse, kui toimingut ei saa esmase profiiliga teha. Kinnitage muudatused nuppu Lõpeta klõpsates ja uus ajastatud toiming lisatakse praeguste ajastatud toimingute loendisse.