Ajastatud kontrolli suvandid

Selles aknas saate määrata arvuti ajastatud kontrollimistoimingute täpsemad suvandid.

Kontrolli käivitamiseks ilma puhastustoiminguteta klõpsake nuppu Täpsemad sätted ja valige Kontrolli ilma puhastamata. Kontrolliajalugu salvestatakse kontrolli logisse.

Kui on valitud suvand Ignoreeri välistusi, kontrollitakse selliste laienditega faile, mis jäid varem kontrollist välja, ilma eranditeta.

Rippmenüü abil saate määrata, milline toiming tehakse automaatselt pärast kontrolli lõppu.

Toiminguid ei tehta – kontrolli lõpulejõudmisel ei tehta ühtegi toimingut.

Väljalülitamine – arvuti lülitub kontrolli lõpulejõudmisel välja.

Taaskäivitamine – suleb kõik töötavad programmid ja taaskäivitab arvuti kontrolli lõpulejõudmisel.

Taaskäivita vajaduse korral – arvuti taaskäivitub ainult siis, kui see on vajalik tuvastatud ohtude puhastamiseks.

Sunnitud taaskäivitamine – kõigi avatud programmide sunnitud sulgemine kasutajaga suhtlemist ootamata ja arvuti taaskäivitamine pärast kontrolli lõppu.

Vajaduse korral sunnitud taaskäivitamine – arvuti taaskäivitub ainult siis, kui see on vajalik tuvastatud ohtude puhastamiseks.

Unerežiim – salvestab teie seansi ja lülitab arvuti vähese energiatarbimisega olekusse, et saaksite tööd kiiresti jätkata.

Talveuni – võtab kõik RAM-il töötavad üksused ja teisaldab need spetsiaalsesse faili kõvakettal. Arvuti lülitub välja, kuid jätkab järgmisel sisselülitamisel tööd viimasest olekust.


note

Une- või talveunetoimingud on saadaval arvuti Power & unerežiimi sätete või arvuti või sülearvuti võimaluste põhjal. Pidage meeles, et arvuti töötab ka siis, kui see on unerežiimis. Töötavad selle põhifunktsioonid ja arvuti kasutab ka energiat, kui see töötab aku jõul. Aku kasutusea säästmiseks, näiteks kui liigute kontorist väljaspool, soovitame kasutada talveunerežiimi.

Valige suvand Kontrolli ei saa tühistada, et keelata õigusteta kasutajatel kontrollijärgsete toimingute peatamine.

Valige suvand Kasutaja võib kontrollimise peatada ajaks (min), kui soovite piiratud kasutajal lubada arvuti kontrolli teatud perioodiks pausile seada.

Vt ka Kontrolli edenemine.