ESET-i toote sõbrale soovitamine

See toote ESET Internet Security versioon pakub nüüd soovitusboonuseid, seega võite jagada oma ESET-i toote kasutuskogemust pereliikmete või sõpradega. Soovitusi saate jagada isegi proovilitsentsiga aktiveeritud tootest. Kui olete prooviversiooni kasutaja, saate iga saadetud eduka soovituse eest, mille tulemuseks on toote aktiveerimine, nii teie kui ka sõber proovilitsentsi kasutamiseks lisaaega.

Soovitada saate installitud tarkvara ESET Internet Security kaudu. Toode, mida saate soovitada, sõltub tootest, mille kaudu soovitate. Vt alltoodud tabelit.

Teie installitud toode

Toode, mida saate soovitada

ESET NOD32 Antivirus

ESET Internet Security

ESET Internet Security

ESET Internet Security

ESET Smart Security Premium

ESET Smart Security Premium

Toote soovitamine

Soovituslingi saatmiseks klõpsake toote ESET Internet Security peamenüüs valikut Soovita sõbrale. Klõpsake valikut Soovitage soovituslingi kaudu. Teie toode genereerib soovituslingi, mis kuvatakse uues aknas. Kopeerige see link ja saatke pereliikmetele ning sõpradele. Saate soovituslinki jagada otse ESET-i tootest, kasutades suvandeid Jaga Facebookis, Soovitage oma Gmaili kontaktidele ja Jaga Twitteris.

Kui sõber klõpsab teie saadetud soovituslinki, suunatakse ta ümber veebilehele, kust ta saab toote alla laadida ja kasutada seda ühe lisakuu võrra TASUTA kaitse saamiseks. Prooviversiooni kasutajana saate teate iga edukalt aktiveeritud soovituslingi kohta ja teie litsentsi pikendatakse automaatselt ning saate ühe lisakuu TASUTA kaitset. Nii saate TASUTA kaitset pikendada 5 kuu võrra. Edukalt aktiveeritud soovituslinkide arvu saate vaadata oma ESET-i toote aknast Soovita sõbrale.


note

Soovitamisfunktsioon ei pruugi olla saadaval teie keeles / regioonis.