Veebisaidi erandid

Veebisaidi jaoks erandi lisamiseks klõpsake valikuid Häälestus > Turbetööriistad > Vanema kontroll, seejärel klõpsake Lisa veebisaidi jaoks erand.

PAGE_SETTINGS_PARENTAL

Sisestage URL väljale Veebisaidi URL, valige iga kasutajakonto jaoks MAIN_SETTING_ICON_ALLOW (lubatud) või MAIN_SETTING_ICON_DENY (blokeeritud) ning klõpsake siis selle loendisse lisamiseks nuppu OK.

PANEL_PARENTAL_WEBPAGES

Loendist URL-aadressi kustutamiseks klõpsake valikuid Häälestus > Turbetööriistad > Vanema kontroll, klõpsake kasutajakonto all valikut Blokeeritud sisu ja sätted, klõpsake vahekaarti Erandid, valige erand ja klõpsake käsku Eemalda.

PANEL_PARENTAL_WEB_EXCEPTIONS

URL-aadresside loendis ei saa erisümboleid * (tärn) ja ? (küsimärk) kasutada. Näiteks mitme üladomeeniga aadressid tuleb sisestada käsitsi (examplepage.com, examplepage.sk jne). Kui lisate loendisse domeeni, tõkestatakse või lubatakse olenevalt teie valitud URL-il põhinevast toimingust kogu domeeni ja alamdomeenide (nt sub.examplepage.com) sisu.


note

Veebilehe tõkestamine või lubamine võib olla täpsem kui veebilehtede kategooria tõkestamine või lubamine. Olge ettevaatlik nende sätete muutmisel ja kategooria/veebilehe lisamisel loendisse.