Programmi uuendamine

Programmi ESET Internet Security regulaarne uuendamine on parim viis turvalisuse maksimumtaseme saavutamiseks teie arvutis. Uuendamise moodul tagab selle, et nii programmi moodulid kui ka süsteemi osad on alati uuendatud.

Kui klõpsate programmi peaakna üksust Uuenda, leiate uuenduse praeguse oleku, sealhulgas viimase eduka uuendamise kuupäeva ja kellaaja, ning teavet selle kohta, kas uuendadust on vaja.

Lisaks automaatuuendustele saate uuenduste käsitsi käivitamiseks klõpsata nuppu Otsi uuendusi. Programmi moodulite ja osade regulaarsel uuendamisel on ründeprogrammide vastu täieliku kaitse säilitamisel tähtis roll. Pöörake toote moodulite konfigureerimisele ja tööle tähelepanu. Uuenduste saamiseks peate aktiveerima toote litsentsivõtme abil. Kui te ei teinud seda installimise ajal, peate toote aktiveerimiseks sisestama litsentsivõtme, et pääseda uuendamise ajal juurde ESET-i uuendusserveritele.


note

Litsentsivõti saadeti ESET-ilt teile meili teel pärast programmi ESET Internet Security ostmist.

PAGE_UPDATE

Hetkeversioon – kuvab hetkel installitud tooteversiooni numbrit.

Viimane edukas uuendus – kuvab viimase eduka uuendamise kuupäeva. Kui te ei näe viimast kuupäeva, ei pruugi teie toote moodulid olla ajakohased.

Viimane edukas uuenduste otsimine – kuvab viimase eduka uuenduste otsimise kuupäeva.

Näita kõiki mooduleid – kuvab installitud programmimoodulite loendi.

Programmi ESET Internet Security uusima saadaoleva versiooni kindlakstegemiseks klõpsake käsul Kontrolli uuendusi.


Uuendusprotsess

Pärast käsu Kontrolli uuendusi klõpsamist alustatakse allalaadimist. Kuvatakse allalaadimise edenemise riba ja allalaadimise lõpuni jääv aeg. Uuendamise katkestamiseks klõpsake suvandit Uuendamise tühistamine.

PAGE_UPDATE_02


important

Tavaolukorras näete aknas Uuenda rohelist märget, mis viitab sellele, et programm on ajakohane. Kui te rohelist märget ei näe, siis on programm aegunud ja see suurendab nakatumise riski. Uuendage programmi mooduleid esimesel võimalusel.


Nurjunud uuendus

Kui saate sõnumi moodulite uuendamise nurjumise kohta, võivad sellel olla järgmised põhjused.

1.Kehtetu litsents – aktiveerimiseks kasutatud litsents on kehtetu või aegunud. Klõpsake programmi põhiaknas nuppu Spikker ja tugi > Muuda litsentsi ja sisestage uus litsentsivõti.

2.Uuendusfailide allalaadimisel ilmnes tõrge– tõrke tõenäoline põhjus on valed Interneti-ühenduse sätted. Soovitame teil kontrollida oma Interneti-ühendust (avage veebibrauseris mõni veebisait). Kui veebisait ei avane, on tõenäoline, et Interneti-ühendust ei ole või on teie arvutil probleem ühendusega. Kui aktiivset Interneti-ühendust pole, uurige probleemi kohta Interneti-teenuse pakkujalt.

PAGE_UPDATE_03


important

Soovitame arvuti pärast toote ESET Internet Security uuemale tooteversioonile edukat uuendamist taaskäivitada, et veenduda kõigi programmimoodulite õiges uuendamises. Pärast regulaarseid moodulite uuendamisi pole arvutit vaja taaskäivitada.


note

Lisateabe saamiseks avage Veaotsing sõnumi „Moodulite uuendamine ebaõnnestus“ korral.