Tehniline tugi

Klõpsake programmi põhiaknas valikut Spikker ja tugi > Tehniline tugi.

Võtke ühendust tehnilise toega

Palu abi – kui te ei leia oma probleemile lahendust, võite kasutada seda ESET-i veebisaidil olevat vormi, et tehnilise ESET-i tehnilise toe osakonnaga kiiresti ühendust võtta. Enne veebivormi täitmist kuvatakse teie sätete alusel süsteemi konfiguratsiooniandmete edastamise aken.

Tehnilise toe jaoks teabe hankimine

Tehnilise toe üksikasjad – vajaduse korral võite teavet kopeerida ja selle ESET-i tehnilisele toele saata (näiteks litsentsi üksikasjad, toote nime, toote versiooni, operatsioonisüsteemi ja arvuti teabe).

ESET Log Collector – link ESET-i teadmisvaramu artikli juurde, kust saate laadida alla rakenduse ESET Log Collector, mis kogub arvutist automaatselt teavet ja logisid, et probleeme kiiremini lahendada. Lisateabe saamiseks lugege rakenduse ESET Log Collector veebipõhist kasutusjuhendit.

Lubage Täpsem logimine täpsemate logide koostamiseks kõigi olemasolevate funktsioonide kohta, et aidata arendajatel probleeme diagnoosida ja lahendada. Logimise vähima detailsuse tasemeks on määratud Diagnostiline. Täpsem logimine keelatakse automaatselt kahe tunni pärast, kui te seda valikuga Lõpeta täpsem logimine varem ei lõpeta. Kui kõik logid on koostatud, kuvatakse teateaken, millest pääseb otse diagnostikakausta, kus on koostatud logid.