Interneti-kaitse

Veebi ja meilikaitse konfigureerimiseks tehke aknas Häälestus valik Interneti-kaitse. Siin pääsete juurde programmi täpsematele sätetele.

Individuaalsete kaitsemoodulite peatamiseks või keelamiseks klõpsake liugurriba ikooni MODULE_ENABLED.


warning

Kaitsemoodulite väljalülitamine võib vähendada teie arvuti kaitsetaset.

PAGE_SETTINGS_ANTISPAM

Veebi/meili/andmepüügitõrje avamiseks klõpsake hamasrattaikooni GEAR/rämpspostitõrje kaitse sätted.

Interneti-ühendus on personaalarvuti standardfunktsioon. Kahjuks on Internet muutunud ründeprogrammide edastamise peamiseks vahendiks. Seetõttu on oluline kaaluda põhjalikult oma veebikasutuse kaitse sätteid.

Meilikliendi kaitse tagab POP3(S)- ja IMAP(S)-protokolli kaudu toimuva meilisuhtluse kontrolli. Teie meilikliendi lisandprogrammi abil kontrollib ESET Internet Security meilikliendi kogu suhtlust.

Rämpspostitõrje filtreerib soovimatud meilid.

Rämpspostitõrje klõpsake hammasrattaikooni GEAR ja valige järgmiste suvandite hulgast.

Konfigureeri– avab meilikliendi rämpspostitõrje täpsemad suvandid.

Kasutaja aadressiloend (kui on lubatud) – avab dialoogiakna, kuhu saate rämpspostitõrje reeglite määratlemiseks aadresse lisada, redigeerida või kustutada. Selles loendis olevad reeglid rakendatakse praegusele kasutajale.

Globaalne aadressiloend (kui on lubatud) – avab dialoogiakna, kuhu saate rämpspostitõrje reeglite määratlemiseks aadresse lisada, redigeerida või kustutada. Selles loendis olevad reeglid rakendatakse kõigile kasutajatele.

Andmepüügivastane kaitse võimaldab tõkestada veebilehed, mis teadaolevalt levitavad andmepüügisisu. Soovitame tungivalt, et jätaksite andmepüügivastase kaitse lubatuks.