Arvutikontrolli logi

Kui kontroll on lõpule jõudnud, avaneb Arvutikontrolli logi, mis sisaldab konkreetse kontrolliga seotud kogu asjakohast teavet. Kontrollilogi pakub näiteks järgmist teavet.

Tuvastamismootori versioon

Alguskuupäev ja -kellaaeg

Kontrollitud ketaste, kaustade ja failide loend

Ajastatud kontrolli nimi (ainult ajastatud kontroll)

Kontrolli olek

kontrollitud objektide arv

Leitud tuvastamiste arv

lõpetamise aeg

kontrolli aeg kokku


note

Ajastatud arvutikontrolli ülesande uus käivitamine jäetakse vahele. kui varem käivitatud sama ajastatud ülesannet veel käitatakse. Vahelejäetud ajastatud kontrollimisülesanne loob arvutikontrolli logi 0 kontrollitud objektiga ja olekuga Kontrollimine ei käivitunud, kuna eelmine kontrollimine oli veel pooleli.

Varasemate kontrollilogide leidmiseks programmi põhiaken Tööriistad > Rohkem tööriistu > Logifailid. Valige rippmenüüs Arvuti kontroll ja topeltklõpsake soovitud kirjet.

SCAN_LOG


note

Lisateavet kirjete „ei saa avada”, „tõrge avamisel” ja/või „arhiivi kahjustatud” kohta leiate meie ESET-i teabebaasi artiklist.

Klõpsake lülitiikooni MODULE_INACTIVE Filtreerimine, et avada aken Logi filtreerimine, kus saate piirata otsingut kohandatud kriteeriumide abil. Kontekstimenüü vaatamiseks paremklõpsake konkreetset logikirjet.

Toiming

Kasutamine

Filtreeri samu kirjeid

Aktiveerib logi filtreerimise. Logi kuvab ainult kirjed, mis ühtivad valitud tüübiga.

Filter

See suvand avab akna Logi filtreerimine ja võimaldab teil määrata konkreetsete logikirjete kriteeriumid. Kiirklahv: Ctrl+Shift+F

Luba filter

Aktiveerib filtri sätted. Kui aktiveerite filtri esmakordselt, peate määrama sätted, misjärel avaneb aken Logi filtreerimine.

Keela filter

Lülitab filtri välja (sama mis allservas asuva lüliti klõpsamine).

Kopeeri

Kopeerib esiletõstetud kirjed lõikelauale. Kiirklahv: Ctrl+C

Kopeeri kõik

Kopeerib kõik aknas olevad kirjed.

Ekspordi

Ekspordib esiletõstetud kirjed lõikelauale XML-faili.

Ekspordi kõik

See suvand ekspordib kõik aknas olevad kirjed XML-faili.

Tuvastamise kirjeldus

Avab ESET-i ohtude entsüklopeedia, mis sisaldab üksikasjalikku teavet esiletõstetud sissetungi ohtude ja sümptomite kohta.