Ühendatud võrgud

Kuvab võrgud, millega võrguadaptrid on ühendatud. Jaotise Ühendatud võrgud leiate põhimenüüst Häälestus > Võrgukaitse. Pärast seda, kui klõpsate võrgu nime all olevat linki, palutakse teil valida kaitse tüüp võrgu jaoks, millega olete võrguadaptri kaudu ühendatud.

Võrgukaitse konfigureerimise aknas saate valida kaks võrgukaitserežiimi:

Jah – usaldusväärsete võrkude (kodu- või töövõrgu) puhul. Teie arvuti ja arvutisse salvestatud ühiskasutatavad failid on nähtavad teistele võrgukasutajatele ning süsteemiressursid on juurdepääsetavad teistele võrgus olevatele kasutajatele. Soovitame kasutada seda sätet turvalisele kohtvõrgule juurdepääsuks.

Ei – ebausaldusväärse võrgu (avalik võrgu) puhul. Teie süsteemis olevaid faile ja kaustu pole ühiskasutusse antud teistele võrgus olevatele kasutajatele ega ole neile nähtavad ning süsteemiressursside ühiskasutus on inaktiveeritud. Soovitame kasutada seda sätet juhtmeta võrkudele juurdepääsuks.

Klõpsake võrgu kõrval olevat ikooni GEAR järgmiste suvandite seast valimiseks (ebausaldusväärsete võrkude jaoks on saadaval ainult suvand Redigeeri võrku):

Redigeeri võrku – avab võrguredaktori.

Kontrolli võrku võrguinspektoriga – avab võrgukontrolli käitamiseks võrguinspektori.

Märgi kui „Minu võrk" – lisab võrgule sildi Minu võrk. See silt kuvatakse paremaks tuvastamiseks ja turbefunktsioonide ülevaate saamiseks võrgu kõrval kogu programmis ESET Internet Security.

Tühista märkimine kui „Minu võrk” – eemaldab sildi Minu võrk. Saadaval ainult siis, kui võrgul on juba silt.

Võrguadapterite ning neile määratud tulemüüriprofiili ja usaldusväärse tsooni kuvamiseks klõpsake valikut Võrguadapterid. Lisateavet vt jaotisest Võrguadapterid.