Teatised | Võrguinspektor

Alljärgnevalt on toodud mitmed teavitused, mida on võimalik kuvada kui programm ESET Internet Security tuvastab teie ruuteris turbeohte. Iga teavitus sisaldab lühikirjeldust ja pakub lahenduse või soovitab järgmisi samme, et teie ruuteri turbeohtu vähendada. Kui te pole ruuteri muudatustega kursis, soovitame ühendust võtta ruuteri tootja või Interneti-teenuse pakkujaga.

MONITOR_ORANGE Võimalik turbeoht on leitud

Teie ruuter võib sisaldada teadaolevaid turbeohte, mis võivad teha selle kergesti rünnatavaks ja ärakasutatavaks. Uuendage oma ruuteri püsivara.

MONITOR_RED Turbeoht on leitud

Teie ruuter sisaldab teadaolevaid turbeohte, mis teevad selle kergesti rünnatavaks ja ärakasutatavaks. Uuendage oma ruuteri püsivara.

MONITOR_RED Leiti oht

Teie ruuter on ründevaraga nakatunud. Taaskäivitage ruuter ja käivitage kontroll uuesti.

MONITOR_RED Nõrk ruuteri parool

Teie ruuteri parool on nõrk ning teistele kergesti äraarvatav. Muutke ruuteri parooli.

MONITOR_ORANGE Pahatahtlik võrgu ümbersuunamine

Teie Interneti-liiklus paistab olevat ümber suunatud pahatahtlikele veebilehtedele. See võib tähendada, et teie ruuterisse on sisse murtud. Muutke DNS-serveri sätteid oma ruuteris.

MONITOR_ORANGE Avatud võrgu teenused

Teie ruuter käitab võrguteenuseid, mida on teistel võimalik ära kasutada. Seda võib põhjustada kehv seadistus või ruuter, millesse on sisse murtud. Kontrollige oma ruuteri konfiguratsiooni.

MONITOR_RED Tundlikud avatud võrgu teenused

Teie ruuter käitab tundlikke võrguteenuseid, mida on teistel võimalik ära kasutada. Seda võib põhjustada kehv seadistus või ruuter, millesse on sisse murtud. Kontrollige oma ruuteri konfiguratsiooni.

MONITOR_ORANGE Püsivara on aegunud

Teie ruuteri püsivara on aegunud ning võib sisaldada turbeohte. Uuendage oma ruuteri püsivara.

MONITOR_RED Ründevõimalusega ruuteri säte

Teie kasutatav DNS-server on pahatahtlik ja võib teid suunata ohtlikele veebilehtedele. See võib tähendada, et teie ruuterisse on sisse murtud. Muutke DNS-serveri sätteid oma ruuteris.

icon_details_hover Võrguteenused

Teie ruuter käitab tavapäraseid võrguteenuseid. Need on võrgu jaoks vajalikud ja tõenäoliselt turvalised. Kontrollige oma ruuteri konfiguratsiooni.