Anti-Theft

Igapäevasel teekonnal kodust tööle ja teistesse avalikesse kohtadesse ähvardab meie isiklikke asju pidevalt kaotsimineku- või vargusoht. Anti-Theft on funktsioon, mis laiendab kasutajataseme turvalisust kaotatud või varastatud seadme korral. Anti-Theft võimaldab teil jälgida seadmekasutust ja oma puuduvat seadet selle asukoha määramisega IP-aadressi järgi ESET HOME-is, aidates teil seadet tagasi saada ja kaitstes teie isiklikke andmeid.

Kaasaegseid tehnikaid, nagu geograafilise IP-aadressi otsing, veebikaamera piltide jäädvustamine, kasutajakonto kaitse ja seadme jälgimine, kasutav Anti-Theft võib aidata teil ja õiguskaitseasutustel määrata teie arvuti või seadme asukohta, kui see on kadunud või varastatud. ESET HOME-Is saate vaadata, mis tegevused teie arvutis või seadmes toimuvad.

Lisateavet ESET HOME-i funktsiooni Anti-Theft kohta lugege ESET HOME-i võrguspikrist.

Pärast funktsiooni Anti-Theft lubamist saate seadme turvet optimeerida programmi põhiakna valikus > Tööriistad > Anti-Theft.

IDH_PAGE_ANTITHEFT

Optimeerimise suvandid

Fantoomkontot pole loodud

Fantoomkonto loomine suurendab kadunud või varastatud seadme leidmise võimalust. Kui märgite oma seadme puuduvaks, blokeerib Anti-Theft juurdepääsu teie aktiivsetele kasutajakontodele teie delikaatsete andmete kaitsmiseks. Igaühel, kes üritab seadet kasutada, on lubatud kasutada ainult fantoomkontot. Fantoomkonto on piiratud õigustega külaliskonto vorm. Seda kasutatakse vaikimisi süsteemikontona seni, kuni teie seade on märgitud taastatuks. See takistab kõigil sisselogimist teistele kasutajakontodele või juurdepääsu kasutaja andmetele.


note

Iga kord, kui keegi logib sisse fantoomkontole, kui teie arvuti on tavaolekus, saadetakse teile meiliga teatis, mis sisaldab teavet kahtlase tegevuse kohta teie arvutis. Pärast meiliteatise saamist saate otsustada, kas soovite arvuti puuduvaks märkida.

Fantoomkonto loomiseks valige Loo fantoomkonto, sisestage tekstiväljale fantoomkonto nimi ja valige Loo.

Kui fantoomkonto on loodud, tehke konto ümbernimetamiseks või kustutamiseks valik Fantoomkonto sätted.

Windowsi kontode parooli kaitse

Teie kasutajakonto pole parooliga kaitstud. Saate optimeerimishoiatuse, kui vähemalt üks kasutajakonto pole parooliga kaitstud. Parooli loomine kõigile kasutajatele (välja arvatud fantoomkonto) arvutis lahendab selle probleemi.

Kasutajakonto parooli loomiseks klõpsake käsku Halda Windowsi kontosid ja muutke parooli või järgige alltoodud juhiseid.

1.Vajutage klaviatuuri klahvikombinatsiooni CTRL+Alt+Delete.

2.Klõpsake nuppu Muuda parooli.

3.Jätke väli Vana parool tühjaks.

4.Sisestage uus parool väljadele Uus parool ja Kinnitage parool ning vajutage sisselogimisklahvi Enter.

Automaatne sisselogimine Windowsi kontodele

Automaatne sisselogimine teie kasutajakontole on lubatud, seetõttu pole teie konto kaitstud volitamata juurdepääsu eest. Saate selle optimeerimishoiatuse, kui vähemalt ühel kasutajakontol on automaatne sisselogimine lubatud. Selle optimeerimisprobleemi lahendamiseks klõpsake nuppu Keela automaatne sisselogimine.

Automaatne sisselogimine fantoomkontole

Automaatne sisselogimine seadme fantoomkontole on lubatud. Kui seade on tavaolekus, ei soovita me automaatset sisselogimist kasutada, kuna see võib põhjustada probleeme juurdepääsuga teie tegelikule kasutajakontole või saata valehäireid arvuti puudumisoleku kohta. Selle optimeerimisprobleemi lahendamiseks klõpsake nuppu Keela automaatne sisselogimine.