Microsoft Outlooki tööriistariba

Microsoft Outlooki kaitse tagatakse lisandmooduliga. Pärast toote ESET Internet Security installimist kuvatakse Outlookis viirusetõrje/rämpspostitõrje suvanditega tööriistariba.

Rämpspost– märgib valitud sõnumid rämpspostiks. Pärast märkimist saadetakse rämpsposti signatuure salvestavasse keskserverisse teate „jälg”. Kui server saab erinevatelt kasutajatelt veel sarnaseid „jälgi”, siis liigitatakse see teade tulevikus rämpspostina.

Ei ole rämpspost– eemaldab valitud sõnumid rämpsposti hulgast.

Rämpsposti aadress (must nimekiri, rämpsposti aadresside nimekiri) – lisab uue saatja aadressi musta nimekirja. Kõik teated, mille on saatnud sellesse nimekirja kantud nimed, liigitatakse automaatselt rämpspostiks.


warning

olge ettevaatlik spuufimise suhtes. See tähendab saatja aadressi võltsimist, mida kasutatakse meilides meilisaajate eksitamiseks ning lugema ja vastama meelitamiseks.

Usaldusväärne aadress (valge nimekiri, usaldusväärsete aadresside nimekiri) – lisab uue saatja aadressi valgesse nimekirja. Kõik teated, mille on saatnud valgesse nimekirja kantud nimed, ei saa kunagi automaatselt rämpspostiks liigitatud.

ESET Internet Security – topeltklõpsake ikooni, et avada toote ESET Internet Security põhiaken.

Kontrolli sõnumeid uuesti– võimaldab teil käivitada meilide käsitsi kontrollimise. Te võite kindlaks määrata teated, mida tuleb kontrollida ja te võite aktiveerida saadud meili uue kontrollimise. Lisateavet vt jaotisest Meilikliendi kaitse.

Skanneri häälestus– kuvab meilikliendi kaitse häälestuse suvandid.

Rämpspostitõrje häälestus– kuvab rämpspostitõrje häälestuse suvandid.

Aadressiraamatud– avab rämpspostitõrje akna, kus teil on juurdepääs väljajäetud, usaldusväärsetele ja rämpsposti aadressidele.