Süsteemisalve ikoon

Mõned kõige olulisemad häälestuse suvandid ja funktsioonid on saadaval, kui paremklõpsata süsteemisalve ikooni TRAY_ICON.

MENU

Peata kaitse – kuvab kinnitusdialoogiboksi, mis keelab tuvastamismootori, mis kaitseb pahatahtlike süsteemirünnete eest failide, meilisõnumite ja Interneti-suhtluse kontrollimise teel.

Rippmenüüs Ajavahemik on näha ajavahemik, mille jooksul kogu kaitse on keelatud.

MENU_TIME

Peata tulemüür (luba kogu liiklus)– lülitab tulemüüri passiivsesse olekusse. Lisateavet leiate jaotisest Võrk.

Blokeeri kogu võrguliiklus– blokeerib kogu võrguliikluse. Saate selle uuesti lubada, klõpsates valikut Lõpeta kogu võrguliikluse blokeerimine.

Täpsem häälestus– valige see suvand, et sisestada puu Täpsem häälestus. Suvandi Täpsem häälestus avamiseks on ka teisi viise, näiteks klahvi F5 vajutamine või navigeerimine jaotisesse Häälestus > Täpsem häälestus.

Logifailidlogifailid sisaldavad teavet kõikide toimunud oluliste programmisündmuste kohta ja annavad ülevaate tuvastamisest.

Ava ESET Internet Security – avab salveikoonist programmi ESET Internet Security põhiakna.

Lähtesta akna paigutus– lähtestab programmi ESET Internet Security akna vaikimisi määratud suuruse ja asukoha ekraanil.

Kontrolli uuendusi– alustab tuvastusmootori (varem tuntud viirussignatuuride andmebaasina) uuendamist, et tagada teie kaitstus ründevara vastu.

Teave– esitab süsteemiteabe ning üksikasjad programmi ESET Internet Security installitud versiooni ja installitud programmimoodulite kohta. Siit leiate ka litsentsi aegumiskuupäeva ning teabe operatsioonisüsteemi ja süsteemiressursside kohta.