Sätete importimine ja eksportimine

Menüü Häälestus kaudu saab importida või eksportida toote ESET Internet Security kohandatud konfiguratsioonifaili laiendiga .xml.


note

Illustreeritud juhised

Inglise keeles ja paljudes teistes keeltes saadaolevaid illustreeritud juhiseid vt jaotisest ESET-i konfiguratsioonisätete importimine ja eksportimine XML-faili abil.

Konfiguratsioonifaili importimine ja eksportimine on kasulik, kui on vaja varundada toote ESET Internet Security kehtiv konfiguratsioon, et seda hiljem kasutada. Sätete eksportimise võimalus on mugav ka kasutajatele, kes soovivad kasutada oma eelistatud konfiguratsiooni mitmes süsteemis. Sätete ülekandmiseks saate importida.xml-faili.

Konfiguratsiooni importimiseks klõpsake programmi põhiaknas suvandit Häälestus > Impordi/ekspordi sätted ja valige seejärel Impordi sätted. Sisestage konfiguratsioonifaili nimi või klõpsake nupul ..., et otsida konfiguratsioonifaili, mida soovite importida.

Konfiguratsiooni eksportimiseks klõpsake programmi põhiaknas valikuid Häälestus > Impordi/ekspordi sätted. Valige Ekspordi sätted ja sisestage täielik failitee koos nimega. Konfiguratsioonifaili salvestamiseks valige ..., et liikuda arvutis olevasse asukohta.


note

Kui teil pole piisavalt õigusi määratud kausta kirjutamiseks, siis võib sätete eksportimisel tekkida tõrge.

IMPORTEXPORT_CONFIG