Väljajäetavad failid

Väljajätmine lubab teil objekte tuvastamismootorist välja jätta. Kõigi objektide kontrollimise tagamiseks soovitame luua väljajätud ainult siis, kui see on tõesti vajalik. Olukorrad, kus peate objekti välja jätma, on näiteks suurte andmebaasikirjete skannimine, mis võib arvuti tööd kontrolli ajal aeglustada, või tarkvara skannimine, mis tekitab kontrollimise ajal konflikte.

Jõudluse väljajätmised lubavad teil faile ja kaustu kontrollist välja jätta. Jõudluse väljajätmised on kasulikud, et jätta ära mängurakenduste failitasandi kontroll või kui põhjustatakse ebatavalist süsteemikäitumist või suureneud jõudlust.

Tuvastamise väljajätmised võimaldavad teil jätta objekte välja puhastamisest, kasutades tuvastusnime, teed või räsi. Tuvastamise väljajätmised ei jäta faile ja kaustu kontrollist välja viisil, nagu seda teevad jõudluse väljajätmised. Tuvastamise väljajätmised jätavad objekte välja ainult kui need on tuvastatud tuvastamismootoriga ning asjakohane reegel on väljajätmisloendis olemas.

Mitte ajada segamine muude väljajätmiste tüüpidega:

Protsessi väljajätud – kõik failitoimingud, mis on omistatud väljajätud rakenduse protsessidele on kontrollist väljas (võib olla vajalik, et parandada kiiruse ja teenuste saadavuse varundamist).

Väljajäetud faililaiendid

HIPS-ist väljajäetavad failid

Pilvepõhise kaitse väljajätufilter