Töölauateatised

Töölauateatised on väike hüpikaken, mis kuvatakse süsteemi tegumiriba kõrval. Vaikimisi kuvatakse seda 10 sekundit, misjärel see aeglaselt peidetakse. Teatised annavad teavet edukatest tooteuuendustest, uutest ühendatud seadmetest, viirusekontrollitoimingute lõpuleviimisest või uutest leitud ohtudest.

CONFIG_DESKTOP_NOTIFICATIONS

Kuva teatised töölaual – soovitame seda suvandit hoida lubatuna, et toode saaks teid uue sündmuse ilmnemisest teavitada.

Töölauateatised – klõpsake nuppu Redigeeri, et lubada või keelata kindlaid töölauateatised.

Ära kuva teatisi, kui rakendus töötab täisekraanirežiimis – ei näita ühtegi sekkumist mittevajavat teatist, kui rakendused töötavad täisekraanirežiimis.

Ajalõpp sekundites – määrab teatise nähtavuse kestus. Väärtus peab olema 3–30 sekundit.

Läbipaistvus – määrab teatise läbipaistvuse protsentväärtusena. Lubatud on vahemik 0 (täiesti läbipaistmatu) kuni 80 (väga läbipaistev).

Kuvatavate sündmuste väikseim detailsus – määrab tõsidusastme, millest alates soovite teatisi kuvada. Valige ripploendist üks järgmistest suvanditest.

oDiagnostika– logib kogu teabe, mida läheb vaja programmi ja kõigi eespool mainitud kirjete peenhäälestuseks.

oTeavitav– salvestab teabekirjed, nagu ebastandardsed võrgusündmused, sh edukad uuendused ja kõik eespool mainitud kirjed.

oHoiatused – kuvab hoiatusteated, tõrked ja kriitilised tõrked (nt varjumisvastane tehnoloogia ei tööta ettenähtud viisil või uuendamine ebaõnnestus).

oTõrked – kuvab tõrked (nt dokumendikaitse ei käivitunud) ja kriitilised tõrked.

oKriitiline – kuvab ainult kriitilised tõrked (nt viirusetõrje käivitamisel ilmnenud tõrge või nakatunud süsteem).

Mitmekasutajasüsteemides kuva teatised selle kasutaja ekraanil – võimaldab töölauateatisi saada valitud kontodel. Näiteks juhul, kui te ei kasuta administraatorikontot, sisestage konto täielik nimi ja töölauateatised kuvatakse konkreetse konto jaoks. Töölauateatisi saab vastu võtta ainult üks kasutajakonto.

Luba teatistel ekraani fookustada – võimaldab teatistel ekraani fookustada ja on juurdepääsetav menüüs ALT + Tab.