Brauserisisene teatis

Turvaline brauser teavitab teid praegusest olekust brauserisisiseste teatiste ja brauseriraami värvi kaudu.

Brauserisisesed teatised kuvatakse paremal serval oleval vahekaardil.

BPP_BADGE

Brauserisisese teatise laiendamiseks klõpsake ESET-i ikooni ICON_BPP_LOGO. Teatise minimeerimiseks klõpsake teatiseteksti. Teatise sulgemiseks klõpsake sulgemiikooni ICON_BPP_CLOSE.

Brauserisisesed teatised

Teatise tüüp

Olek

Informatiivne teatis ja brauseri roheline raam

Maksimaalne kaitse on tagatud ja brauserisisene teatis on vaikimisi minimeeritud. Konfiguratsioonisuvandite kuvamiseks laiendage brauserisisest teatist.

Peida brauseri roheline raam – teatisest loobumiseks märkige ruut brauserit ümbritseva rohelise raami peitmiseks. Informatiivse brauserisisese teatise ja brauserit ümbriseva raami saate püsivalt keelata ekraanil Panganduse ja maksete kaitse täpsem häälestus.

Sätted – avab turbetööriistade häälestuse.

Hoiatus ja brauseri oranž raam

Turvaline brauser nõuab teie tähelepanu ka mittekriitilise probleemi korral. Probleemi või lahenduse kohta lisateabe saamiseks järgige brauserisisese teatise juhiseid.

Turvahoiatus ja brauseri punane raam

ESET-i panganduse ja maksete kaitse ei kaitse brauserit. Aktiivse kaitse tagamiseks taaskäivitage brauser. Brauseris laaditud failide konflikti lahendamiseks võtke ühendust ESET-i tehnilise toega, järgides meie teabebaasi artiklis toodud juhiseid.