Meilikliendi integratsioon

Programmi ESET Internet Security lõimimine meilikliendiga parandab aktiivse kaitse taset meilisõnumites leiduvate ründeprogrammide vastu. Kui teie meiliklienti toetatakse, saab programmis ESET Internet Security selle integratsiooni lubada. Meilikliendiga lõimituna sisestatakse programmi ESET Internet Security tööriistariba otse meiliklienti, pakkudes nii tõhusamat meilikaitset. Lõimimissätted asuvad jaotises Täpsem häälestus (F5) > Veeb ja meil > Meilikliendi kaitse > Meilikliendi integratsioon.

Praegu toetatakse meilikliente Microsoft Outlook, Outlook Express, Windows Mail ja Windows Live Mail. Meilikaitse töötab nendes programmides pistikprogrammina. Pistikprogrammi põhieeliseks on selle sõltumatus kasutatavast protokollist. Kui meiliklient saab krüptitud teate, siis see dekrüptitakse ning saadetakse viiruseskannerile. Toetatud meiliklientide ja nende versioonide ammendava loendi leiate järgmisest ESET-i teadmusbaasi artiklist.

Kui meilide toomisel muutub süsteem aeglaseks, keelake suvandid Manuste käitlemise optimeerimine ja Meilikliendi täpsem töötlemine.