Jõudeoleku kontroll

Jõudeoleku kontrolli saate lubada jaotise Täpsem häälestus alamjaotises Tuvastamismootor > Ründevarakontrollid > Jõudeoleku kontroll.

Jõudeoleku kontroll

Selle funktsiooni lubamiseks lubage suvandi Luba jõudeoleku kontroll kõrval liugurriba. Kui arvuti on jõudeolekus, viiakse kõigil kohalikel draividel läbi arvuti vaikne kontroll.

Vaikimisi ei käivitu jõudeoleku kontroll, kui arvuti (sülearvuti) töötab akutoitel. Selle sätte alistamiseks lubage jaotises Täpsem häälestus suvandi Käivita ka siis, kui arvuti töötab akutoitel kõrval liugurriba.

Lubage jaotises Täpsem häälestus suvandi Luba logimine kõrval liugurriba, et salvestada arvuti kontrolli väljund jaotisse Logifailid (klõpsake programmi põhiaknas suvandeid Tööriistad > Rohkem tööriistu > Logifailid ja valige seejärel rippmenüüst Logi suvand Arvuti kontroll.

Jõudeoleku tuvastamine

Loendist Jõudeoleku tuvastamise päästikud leiate kõik tingimused, mis peavad jõudeolekus kontrolli käivitamiseks olema täidetud.

Kui soovite muuta mitut kontrollimisparameetrit (nt tuvastusmeetodeid), klõpsake suvandit ThreatSense’i mootori parameetrite häälestus.