Kontrollist väljajäetavad faililaiendid

Väljajäetud faililaiendid on osa ThreatSense'i parameetritest. Väljajäetud faililaiendite konfigureerimiseks klõpsake aknas Täpsem häälestus nuppu ThreatSense'i parameetrid iga mooduli jaoks, mis kasutab ThreatSense'i tehnoloogiat.

Laiend on failinime punktiga eraldatud osa. Laiend määratleb faili tüübi ja sisu. ThreatSense’i parameetrite häälestuse see osa võimaldab määratleda kontrollitavate failide tüübid.


note

Ärge ajage seda segamini valikuga Protsesside väljajätmine, HIPS väljajätmine või Väljajäetavad failid.

Vaikimisi kontrollitakse kõiki faile. Kontrollimisest väljajäetavate failide loendisse võib lisada mis tahes laiendi.

Failide väljajätmine on mõnikord vajalik, kui teatud failitüüpide kontroll häirib laiendeid kasutava programmi tööd. Näiteks MS Exchange Serveri kasutamisel võib soovitada laiendite .edb, .eml ja .tmp väljajätmist.


example

Loendisse uue laiendi lisamiseks klõpsake nuppu Lisa. Sisestage laiend tühjale väljale (nt tmp) ja klõpsake valikut OK. Kui valite suvandi Sisestage mitu väärtust, saate lisada mitu ridade, komade või semikoolonitega eraldatud faililaiendit (nt valige rippmenüüst eraldajaks Semikoolon ja sisestage edb;eml;tmp).

Te saate kasutada erisümbolit ? (küsimärk). Küsimärk tähistab mis tahes sümbolit (nt ?db).


note

Windowsi operatsioonisüsteemis faili täpse laiendi (kui see on olemas) nägemiseks tühjendage menüüs Juhtpaneel > Kaustasuvandid > Vaade (vahekaart) ruut Peida tuntud failitüüpide laiendid ja rakendage muudatus.