Seadmekontrollireeglite redaktor

Aknas Seadmekontrolli reeglite redaktor on kuvatud olemasolevad reeglid ning selle kaudu saate määrata täpselt, mis toiminguid arvutiga ühendatavate seadmetega tehakse.

CONFIG_DEVMON_RULE_DLG

Seadmeid saab lubada ja blokeerida nii kindlate kasutajate kui ka kasutajarühmade jaoks ning soovi korral saab seda teha reegli konfigureerimisel määratavate täpsemate lisaparameetrite põhjal. Reeglite loend sisaldab mitut reeglit kirjeldavat elementi, nagu nimi, välisseadme tüüp, välisseadme arvutiga ühendamisel tehtav toiming ja logimisaste. Vt ka Seadme kontrollieeskirjade lisamine.

Reegli haldamiseks klõpsake valikut Lisa või Muuda. Muu valitud reegli jaoks määratud suvandite põhjal uue reegli loomiseks klõpsake üksusel Kopeeri. Reeglil klõpsamisel kuvatavad XML-stringid saab kopeerida lõikelauale, mis on abiks süsteemiadministraatoritele andmete eksportimisel/importimisel ja kasutamisel, näiteks programmis .

Kui hoiate all klahvi CTRL, saate samal ajal klõpsates valida korraga mitu reeglit ning rakendada toimingud (nt kustutamine või loendis üles- või allapoole nihutamine) kõigile valitud reeglitele. Märkeruut Lubatud keelab või lubab reegli, mis võib olla kasulik, kui te ei soovi reeglit jäädavalt kustutada, et saaksite seda tulevikus kasutada.

Kontroll tugineb reeglitele, mille tähtsuse määrab nende järjestus (tähtsamad reeglid on eespool).

Logikirjeid saab vaadata programmi ESET Internet Security põhiaknas, kui valite Tööriistad > Rohkem tööriistu > Logifailid.

Seadmejuhtimise logi salvestab kõik juhtumid, kui seadmekontroll käivitatakse.