Puhverserver

Suurtes LAN-võrkudes saab arvuti Internetti ühendamiseks kasutada vahendajana puhverserverit. Seda konfiguratsiooni kasutades peavad olema määratud järgmised sätted. Vastasel juhul ei suuda programm ennast automaatselt uuendada. Tarkvaras ESET Internet Security on puhverserverit võimalik häälestada kahes täpsema häälestuse puu jaotises.

Kõigepealt on võimalik konfigureerida puhverserveri sätteid puu Täpsem häälestus jaotise Tööriistad alamjaotises Puhverserver. Sellel tasandil puhverserverit määrates määratlete globaalse puhverserveri sätted kogu ESET Internet Security jaoks. Neid parameetreid kasutatavad kõik moodulid, mis nõuavad Interneti-ühendust.

Selleks et sellel tasemel puhverserveri sätteid määrata, valige ruut Kasuta puhverserverit ning sisestage väljale Puhverserver puhverserveri aadress ja väljale Port puhverserver.

Kui ühendus puhverserveriga nõuab autentimist, valige ruut Puhverserver nõuab autentimist ning sisestage väljadele Kasutajanimi ja Parool asjakohased andmed. Puhverserveri sätete automaatseks tuvastamiseks ja sisestamiseks klõpsake käsku Tuvasta puhverserver. Internet Explorer või Google Chrome interneti valikute määratud parameetrid kopeeritakse.


note

sisestage puhverserveri sätetesse käsitsi kasutajanimi ja parool.

Kasuta otseühendust, kui puhverserver ei ole saadaval– kui ESET Internet Security on konfigureeritud kasutama puhverserverit ja puhverserver on kättesaamatu, liigub ESET Internet Security puhverserverist mööda ja suhtleb otse ESET-i serveritega.

Puhverserveri sätteid saab määrata ka uuendamise täpsemas häälestuses (Täpsem häälestus > Uuenda > Profiilid > Uuendused > Ühendamise suvandid, valides rippmenüüst Puhverserveri režiim suvandi Ühendus puhverserveri kaudu). See säte on mõeldud kindla uuendusprofiili jaoks ning seda soovitatakse kasutada sülearvutites, kuna need võtavad sageli viirusesignatuuriuuendusi vastu kaugasukohtades. Selle sätte kohta lisainformatsiooni saamiseks vaadake jaotist Uuenduste täpsem häälestus.

CONFIG_PROXY_SERVER