Andmepüügivastane kaitse

Sõna „andmepüük” kirjeldab kriminaalset tegevust, mis kasutab ühiskondlikke mahhinatsioone (kasutajatega manipuleerimine konfidentsiaalse teabe kättesaamiseks). Andmepüüki kasutatakse tihti, et pääseda ligi tundlikutele andmetele nagu pangakonto numbrid, PIN-koodid jm. Lisateavet selle tegevuse kohta leiate sõnastikust. ESET Internet Security sisaldab andmepüügivastast kaitset, mis tõkestab teadaolevalt sellist sisu levitavaid veebilehti.

Soovitame teil rangelt andmepüügivastane kaitse tootes ESET Internet Security sisse lülitada. Selleks avage Täpsem häälestus (F5) ja navigeerige valiku Veeb ja meil > Andmepüügivastane kaitse juurde.

Lisateabe saamiseks rakenduse ESET Internet Security andmepüügivastase kaitse kohta vaadake meie teadmusbaasi artiklit.

Andmepüügiga tegeleva veebilehe külastamine

Külastades andmepüügiga tegelevat tunnustatud veebilehte, kuvatakse teie veebibrauseris järgmine dialoog. Kui soovite siiski veebisaidile minna, klõpsake valikut Ignoreeri ohtu(ei ole soovitatav).

WEB_PHISHING


note

Potentsiaalsed andmepüügiga veebilehed, mis on valgesse nimekirja lisatud, aeguvad vaikimisi mitme tunni pärast. Veebilehe lubamiseks alatiselt, saate kasutada URL-aadressi haldamise tööriista. Jaotises Täpsem häälestus (F5) > Veeb ja meil > Veebikasutuse kaitse > URL-aadressi haldamine> Aadressiloend >Muuda ja lisage sellesse loendisse veebisait, mida soovite muuta.

Andmepüügilehest teavitamine

Link Teata võimaldab teil teavitada ESET-i andmepüügi-/ründelehest, et anda see analüüsimisele.


note

Enne veebilehe ESET-ile esitamist tehke kindlaks, kas see vastab ühele või mitmele järgmistest kriteeriumidest:

Veebilehte ei tuvastata üldse.

Veebilehte tuvastatakse vääralt ohuna. Sel juhul võite valida suvandi Teata ekslikult tõkestatud lehest.

Veebilehe võite esitada ka meili teel. Saatke oma meil aadressile samples@eset.com. Kasutage kirjeldavat teemat ja lisage veebilehe kohta võimalikult palju teavet (nt veebileht, mis sellele viitas, kuidas te sellest kuulsite jne).