Vali analüüsiks näidis

Kui leiate oma arvutist kahtlase faili või Internetist kahtlase saidi, võite selle esitada ESET-i uuringulaborisse analüüsimiseks (olenevalt programmi ESET LiveGrid® konfiguratsioonist ei pruugi see olla saadaval).


important

Enne ESET-ile näidiste esitamist

Esitage näidis ainult siis, kui see vastab vähemalt ühele järgmistest kriteeriumitest:

Teie ESET-i toode ei tuvastanud näidist üldse

Näidis tuvastatakse vääralt ohuna

Me ei võta teie isiklikke faile (millest soovite ESET-i abil ründevara otsida) näidistena vastu (ESET-i uuringulabor ei tee kasutajate jaoks nõudmisel kontrolle)

Kasutage kirjeldavat teemarida ning lisage faili kohta nii palju teavet kui võimalik (nt kuvatõmmis või veebisait, kust selle alla laadisite).

Võite saata näidisedastuse (faili või veebisaidi) ESET-ile analüüsimiseks ühel järgmistest viisidest.

1.Kasutage oma tootes näidisedastuse vormi. Selleks valige Tööriistad > Rohkem tööriistu > Esita näidis analüüsiks. Esitatud näidise suurus võib olla kuni 256 MB.

2.Faili võite esitada ka meili teel. Kui eelistate seda võimalust, pakkige fail(id) WinRAR/WinZIP-iga kokku, kaitske arhiiv parooliga „infected” (nakatatud) ja saatke see aadressile samples@eset.com.

3.Rämpspostist, valepositiivsest rämpspostist või vanema kontroll mooduli poolt valesti liigitatud teatamiseks lugege meie ESET-i teadmisvaramu artiklit.

Valige vormis Vali analüüsiks näidis rippmenüüst Näite esitamise põhjus sõnumi jaoks kõige asjakohasem kirjeldus.

Kahtlane fail;

Kahtlane sait (veebisait, mis on nakatunud ründevaraga);

Valepositiivne sait;

Valepositiivne fail (nakatatuna tuvastatud fail, mis pole tegelikult nakatatud);

Muu.

Fail/sait– tee faili või veebisaidi juurde, mille kavatsete esitada.

Kontaktmeil – kontaktmeil saadetakse koos kahtlaste failidega ESET-ile ning seda võidakse kasutada teiega ühenduse võtmiseks, kui analüüsiks vajatakse täiendavat teavet. Kontaktmeili sisestamine on valikuline. Kui soovite selle jätta tühjaks, valige Sisesta anonüümselt.


note

ESET ei pruugi teile vastata

Saate ESET-ilt vastuse ainult siis, kui teilt vajatakse lisateavet. Kuna meie serveritesse saadetakse iga päev kümneid tuhandeid faile, muudab see kõikidele esitatud failidele vastamise võimatuks.

Kui näidis osutub ründerakenduseks või -veebisaidiks, lisatakse selle tuvastus tulevasele ESET-i uuendusele.