Kuidas käivitada kontol vanema kontrolli funktsiooni?

Vanema kontrolli aktiveerimiseks kindlal kasutajakontol järgige allolevaid samme.

1.Vaikeväärtusena on vanema kontroll tootes ESET Internet Security blokeeritud. Vanema kontrolli funktsiooni aktiveerimiseks on kaks meetodit.

Klõpsake programmi põhiaknas nuppu MODULE_INACTIVE, mis asub jaotises Häälestus > Turbetööriistad > Vanema kontroll, ja muutke vanema kontrolli olek lubatuks.

Vajutage klahvi F5, et pääseda juurde puule Täpsem häälestus, liikuge jaotisse Veeb ja meil > Parental Control ning siis lubage suvandi Luba Parental Control kõrval olev liugurriba.

2.Klõpsake programmi põhiaknas suvandit Häälestus > Turbetööriistad > Vanema kontroll. Kuigi valiku Vanema kontroll kõrval kuvatakse väärtus Lubatud, peate vanema kontrolli funktsiooni soovitud konto jaoks konfigureerima, klõpsates noolemärki ja seejärel järgmises aknas suvandit Kaitse lapse kontot või Peamine konto. Valige järgmises aknas sünnikuupäev, et määrata juurdepääsutase ja soovitatavad eakohased veebilehed. Vanema kontrolli funktsioon on määratud kasutajakonto puhul nüüd lubatud. Klõpsake konto nime all suvandit Blokeeritud sisu ja sätted, et kohandada kategooriaid, mida soovite vahekaardil Kategooriad lubada või blokeerida. Kohandatud veebilehtede, mis ei vasta ühelegi kategooriale, lubamiseks või blokeerimiseks klõpsake vahekaarti Erandid.

PAGE_SETTINGS_PARENTAL