Kliendirahulolu tõstmise programm

Kliendirahulolu tõstmise programmiga liitumise korral saab ESET teilt meie toodete kasutamisega seonduvat anonüümset teavet. Lisateavet andmete töötlemise kohta leiate meie lehelt Privaatsuspoliitika.

Teie nõusolek

Programmis osalemine on vabatahtlik ja põhineb teie nõusolekul. Liitumise korral on teie osalemine passiivne, mis tähendab, et te ei pea ise midagi rohkem tegema. Saate oma nõusoleku igal ajal tühistada, muutes vastavaid tootesätteid. Kui seda teete, lõpetame teie anonüümsete andmete töötlemise.

Saate oma nõusoleku igal ajal tühistada, muutes vastavaid tootesätteid.

Millist tüüpi andmeid me kogume?

Andmed toote kasutamise kohta

See teave annab meile parema ülevaate sellest, kuidas meie tooteid kasutatakse. Tänu sellele teame näiteks seda, milliseid funktsioone sageli kasutatakse, milliseid sätteid kasutajad muudavad ja kui palju aega nad toote kasutamisele kulutavad.

Andmed seadmete kohta

Kogume neid andmeid selleks, et saada ülevaade sellest, kus ja millistes seadmetes meie tooteid kasutatakse. Tavaliselt kogutakse selliseid andmeid nagu seadme mudel, riik, versioon ja operatsioonisüsteemi nimi.

Tõrkediagnostikaandmed

Andmeid kogutakse ka tõrgete ja krahhide kohta. Näiteks andmeid selle kohta, milline tõrge ja milliste tegevuste tulemusena ilmneb.

Miks me seda teavet kogume?

Saadav anonüümne teave võimaldab meil tooteid kasutaja (ehk teie) jaoks paremaks muuta. See aitab neid muuta vajadustele paremini vastavaks, hõlpsamini kasutatavaks ja töökindlamaks.

Kes seda teavet haldab?

Programmi raames kogutavaid andmeid haldab üksnes ettevõte ESET, spol. s r.o. Teavet ei väljastata kolmandatele osapooltele.