ESET HOME-iga ühendamine

Ühendage oma seade ESET HOME-i a kõigi aktiveeritud ESET-i litsentside ja seadmete vaatamiseks ning haldamiseks. Saate oma litsentsi uuendada, täiendada või pikendada ning vaadata olulisi litsentsiüksikasju. ESET HOME-i haldusportaalis või mobiilirakenduses saate redigeerida Anti-Thefti sätteid, lisada eri litsentse, laadida tooteid alla oma seadmetesse, kontrollida toote turbeolekut või jagada litsentse meili teel. Lisateabe saamiseks külastage ESET HOME-i võrguspikrit.

BEGINNER_MYESET

Seadme ühendamiseks ESET HOME-iga toimige järgmiselt.


note

Kui loote rakendusega ESET HOME ühenduse installimise ajal või kui valite aktiveerimismeetodiks Kasuta ESET HOME-i kontot, järgige teemas ESET HOME-i konto kasutamine esitatud juhiseid.

Kui olete teenuse ESET Internet Security juba installinud ja aktiveerinud ESET HOME-i kontole lisatud litsentsi abil, saate oma seadme ESET HOME-iga ühendada portaali ESET HOME kaudu. Järgige juhiseidESET HOME-i veebispikris ja lubage ühendus teenuses ESET Internet Security.

1.Klõpsake programmi põhiaknas nuppu ESET HOME > Ühenda ESET HOME-iga või klõpsake teatises Seadme ühendamine ESET HOME-i kontoga nuppu Ühenda ESET HOME-iga.

2.Logige oma ESET HOME kontole sisse.


note

Kui teil pole ESET HOME-i kontot, klõpsake registreerimiseks nuppu Loo konto või vaadake juhiseid ESET HOME-i veebispikrist.

Kui unustasite parooli, klõpsake suvandit Unustasin parooli ja järgige ekraanil olevaid juhiseid või vaadake juhiseid ESET HOME-i veebispikrist.

3.Määrake Seadme nimi ja klõpsake nuppu Jätka.

4.Pärast ühendamist kuvatakse üksikasjade aken. Klõpsake nuppu Valmis.