Panganduse ja maksete kaitse

Pangamakse kaitse on lisakaitsekiht, mille eesmärk on teie finantsandmete kaitse veebis tehtavate tehingute ajal.

Enamikul juhtudel käivitatakse panganduse ja maksete kaitse turvaline brauser praegu kasutatavas brauseris pärast teadaoleva pangasaidi külastamist.

Valige üks järgmistest turvalise brauseri käitumise konfiguratsioonivalikutest.

Turva kõik brauserid – kui see on lubatud, avanevad kõik toetatud veebibrauserid turvalises režiimis. See võimaldab sirvida internetti, kasutada internetipanka ning teha internetis oste ja tehinguid ühes turvalises brauseriaknas ilma ümbersuunamiseta.

Veebisaitide ümbersuunamine (vaikesäte) – kaitstud veebisaitide ja sisemise internetipanganduse loendis olevad veebisaidid suunatakse ümber turvalisse brauserisse. Saate valida, milline brauser avatakse (kas tavaline või turvaline).

Mõlemad eelmised valikud on keelatud – rakenduses ESET Internet Security turvalisele brauserile juurdepääsemiseks tehke valikud Tööriistad > ICON_BPP Panganduse ja maksete kaitse või klõpsake ICON_BPP Panganduse ja maksete kaitse töölauaikoonil. Windowsis vaikebrauseriks määratud brauser avatakse turvalises režiimis.

Turvalise brauseri käitumise konfigureerimiseks vaadake jaotist Panganduse ja maksete kaitse täpsem häälestus. Selleks et lubada rakenduses ESET Internet Security funktsioon „Turva kõik brauserid“, klõpsake valikuid Häälestus > Turbetööriistad ja lubage liugurriba Turva kõik brauserid.

Kaitstud sirvimiseks on vaja kasutada HTTPS-i krüptitud suhtlust. Panganduse ja maksete kaitset toetavad järgmised brauserid.

Internet Explorer 8.0.0.0+

Microsoft Edge 83.0.0.0+

Google Chrome 64.0.0.0+

Firefox 24.0.0.0+

Täpsemaid üksikasju panganduse ja maksete kaitse funktsioonide kohta lugege järgmisest ESET-i teabebaasi artiklitest, mis on nii inglise kui ka mitmes muus keeles:

Kuidas kasutada ESET-i panganduse ja maksete kaitset?

Lubage või keelake ESET-i panganduse ja maksete kaitse konkreetse veebilehe jaoks

Panganduse ja maksete kaitse peatamine või keelamine ESET-i Windowsi kodukasutaja versiooni toodetes

ESET-i panganduse ja maksete kaitse levinud tõrked

ESET-i sõnastik | Panganduse ja maksete kaitse