Doporučení produktu ESET přátelům

Prostřednictvím této verze produktu ESET Internet Security můžete získat odměnu za jeho doporučení svým přátelům a členům rodiny. Doporučení můžete sdílet z produktu aktivovaného zkušební licencí. Za každé doporučení zaslané ze zkušební verze produktu, kterým dojde k úspěšné aktivaci produktu na jiném zařízení, získáte druhá strana i vy zkušební licenci zdarma na omezenou dobu navíc.

Doporučení na instalaci produktu je nutné zaslat přímo z programu ESET Internet Security. V tabulce níže uvádíme přehled, jaký typ produktu lze v závislosti na nainstalovaném programu doporučit.

Nainstalovaný produkt

Produkt k doporučení

ESET NOD32 Antivirus

ESET Internet Security

ESET Internet Security

ESET Internet Security

ESET Smart Security Premium

ESET Smart Security Premium

Doporučení ESET produktu přátelům

Pro odeslání referral odkazu klikněte v hlavním okně programu ESET Internet Security na možnost Doporučit příteli. Po kliknutí na možnost Doporučit prostřednictvím odkazu vygeneruje produkt unikátní odkaz a zobrazí jej v novém okně. Zobrazený odkaz si zkopírujte a zašlete jej přátelům/členům vaší rodiny. Odkaz si zkopírujte a zašlete členům své rodiny a přátelům. Odkaz můžete sdílet přímo z ESET produktu prostřednictvím zvolení možnosti Sdílet na Facebooku, Doporučit kontaktům na Gmailu nebo Sdílet na Twitteru.

Poté, co přítel klikne na vámi zaslaný odkaz, bude přesměrován na webovou stránku, na které si může stáhnout produkt ESET (pokud jej zatím nemá nainstalovaný) a využít vaší nabídky na bezplatné prodloužení zkušební doby. Jako uživatel zkušební verze obdržíte po každém úspěšném použití doporučujícího odkazu oznámení, a platnost vaší licence se prodlouží o další měsíc. Tímto způsobem můžete prodloužit platnost zkušební verze až na 5 měsíců. Počet úspěšných použití doporučujících odkazů si můžete kdykoli zobrazit po kliknutí na možnost Doporučit příteli v hlavním okně produktu.


note

Referral program nemusí být k dispozici pro váš jazyk / region.