Oznámení v prohlížeči

Zabezpečený prohlížeč vás o své stavu informujte prostřednictvím oznámení zobrazovaných v prohlížeči a barevným rámečkem kolem jeho okna.

Oznámení v prohlížeči se zobrazuje v záložce na pravé straně okna prohlížeče.

BPP_BADGE

Oznámení v prohlížeči si rozbalíte kliknutím na ikonu ESET ICON_BPP_LOGO. Kliknutím na oznámení jej minimalizujete. Kliknutím na ikonu ICON_BPP_CLOSE oznámení zavřete.

Oznámení v prohlížeči

Typ oznámení

Stav

Informativní oznámení a zelený rámeček prohlížeče

Je zajištěna maximální ochrana a oznámení v prohlížeči je ve výchozím nastavení minimalizované. Po jeho rozbalení se zobrazí následující možnosti konfigurace:

Skrýt zelený rámeček prohlížeče – zaškrtnutím tohoto pole dojde po zavření oznámení ke skrytí zeleného rámeček kolem okna prohlížeče. Informativní oznámení v prohlížeči a zelený rámeček můžete trvale vypnout v Rozšířeném nastavení ochrany bankovnictví a online plateb.

Nastavení – kliknutím si zobrazíte v programu část Bezpečnostní nástroje.

Upozornění a oranžový rámeček prohlížeče

Zabezpečený prohlížeč vyžaduje vaši pozornost pro nekritické problémy. Pro zobrazení souvisejících informací nebo řešení postupujte podle kroků uvedených v oznámení v prohlížeči.

Bezpečnostní upozornění a červený rámeček prohlížeče

Ochrana bankovnictví a online plateb nezajišťuje ochranu prohlížeče. Pro zajištění ochrany restartujte prohlížeč. Pro vyřešení konfliktu se soubory načtenými prohlížečem kontaktujte technickou podporu společnosti ESET podle pokynů uvedených v naší Databázi znalostí.